Yazı Detayı
18 Ağustos 2020 - Salı 12:57 Bu yazı 525 kez okundu
 
Şimdi Tek Suçlu Başkan Adil Gevrek Mi ?
Hidayet ÖZPOLAT
hidayetozpolat@hotmail.com
 
 

Yeni Malatyaspor Malatya'lıların Ortak Paydasıdır.. Hiç Bir Kurumun,, Siyasetçinin , Şahısların  Malı Değildir.  Nasıl Malatyaspor'un Bal Ligine Düşmesini Seyredenler Suçluysa , Yeni Malatyaspor'un Geçen Sene Küme Düşmesini Seyredenlerinde Çok Büyük Suçu Var...

 

Keşke Yeni Malatyaspor'a   Elazığ - Malatya Depreminde , Koronavirüs'te Büyük Zarar Gördüğünde, Hakemler ve Federasyon Yeni Malatyaspor'u Doğradığında , Trabzonspor Başkanı Ahmet Ağaoğlu  , ASPOR ,  Erman Toroğlu ve  Hıncal Uluç Denilen Şahıslar  Ağır Eleştirdiklerinde  Hakaret Ettiklerinde ,  Yeni Malatyaspor Divan Kurulu Hesap Sormadığına Sahip Çıksaydınız  Bugün Yaptığınız Mücadele Anlam Kazanırdı... 


Yeni Malatyaspor Kulüp Başkanı Adil Gevrek , Basın Toplantısı İle Bir Çok Konuda Özellikle 2019 - 2020 Sezonu İle İlgili Evet Bir Çok Konuda Hata Yaptık Dedi.  Camiadan Özür Diledi.  Adil Gevrek Başkan Bu Kulübü 2 Lig Beyaz Gurupta Şampiyon Yaptı , Birinci Lige Taşıdı. Orada Şampiyon Yaptı Süper Lig'e Çıkardı . 3 Yılda  2  Üst Lig Atlatmak Dünya'da Her Takıma Nasip Olmaz.. Peki Böylesine Başarılı Bir Başkanın 2020 Yılı içerisinde Büyük Bir Deprem Geçirmiş Günlerce Korku İçersinde Malatya'da Deprem'le Yaşamış Bir Şehrin Takımının Futbolcusu , Teknik Ekibi Nasıl Maçlara Sağlıklı Kafa Yapısıyla Maçlara Konsantre Olarak Çıkacaktı.   Koskoca Trabzonspor  Bile Malatya'da Deprem Oldu Can Güvenliğimiz Yok Diye Federasyona Başvurarak Yeni Malatyaspor - Trabzonspor Maçını İptal Ettirmedi mi ? Onlar taa Trabzon'dan Canına Düşerken Malatya'da Yaşayan Futbolcu Acaba Hangi Ruh Halinde Olabilir Hiç Düşündünüz mü ? 


Yeni Malatyaspor 3 - 5 Ay İçerisinde Hem Depremle , Hem Koronavirüs İle , Hem Federasyon , Hem Hakemler Hemde VAR İle Mücadele Etti...  Yeni Malatyaspor Kulübü İsteseydi Elazığspor Gibi Lig'den Haklı Olarak Süper Lig Hakkı Saklı Kalacak Şekilde Lig'den Deprem Nedeniyle Çekilebilirdi..  Ama Malatya Camiası Çekilmeyi Değil Mücadeleyi Kendisine Yakışacak Şekilde Seçti..
24 Ocak Malatya - Elazığ Depreminin Ardından Tüm Dünyayı , Ülkemizi ve Malatya'mızı Kasıp Kavuran Bir Koranavirüs Belası İle Karşılaşmadık mı ? Bir Çok Vatan Evladını Kaybettik ..  Halen Yüzbinlerce İnsanımız Can Derdi Çekmektedir..  


Bir Futbol Sezonu İçerisinde Yeni Malatyaspor Arka Arkaya Hem Büyük Bir Deprem Yaşadı , Hemde Büyük Bir Salgın Hastalık... Tüm Dünyada Ligler 2019 - 2020 Sezonu İçin İptal Edildi Yada Ertelendi.. Bu Durumda Türkiye'de Ağır Bedel Ödeyerek Etkilendi.. 
Federasyon  2. 3. ve Tüm Amatör Ligleri İptal Ederken Sadece İstedikleri Takımı Şampiyon Yapmak İçin Ligleri Oynatmadı mı ?  
Yeni Malatyaspor Bu Sezon Yaşanabilecek Tüm Olumsuzlukları Birden Yaşadı.  Buna Birde Maçlardaki Hakem Hataları , Hakem ve Var Atamalarını Eklerseniz Yeni Malatyaspor'un Bu Kadar Olumsuzluklara Rağmen Mücadele Etmesi Taktire Şayan Bir Mücadeledir... 24 Ocak Elazığ - Malatya Depreminden Sonra  Yeni Malatyaspor'da Elazığspor Gibi Depremde Yaşanan Tüm Olumsuzlukları Bahane Ederek Haklı Olarak Ligden Çekileceğini TFF'den İstiyebilir ve Lig'de hiç Maç Oynamadan Hakkı Bir Sezon Sonrasına Baki Olacak Şekilde Davranabilirdi...


Böylesine Onurlu Bir Mücadele Veren , Bu Kadar Olumsuz Şartlarla Mücadele Eden Bir Kulubün Başkanı Olan Adil Gevrek'in Bu Kadar Haksız Eleştirilmesini Doğru Bulmuyorum.. İşin Garip Tarafı Yeni Malatyaspor Kulüp Başkanı Adil Gevrek'i Sadece Siyasiler , Birkaç Belediye Başkanı ve Bazı Meslektaşlarım Eleştiriyor...  Malatya Camiasının Yüzde Doksanı Adil Gevrek Başkanı Destekliyor....


Peki Bu Siyasilere , Milletvekillerine , Yeni Malatyaspor Divan Kurulunda Bulunanlara Takım Kötü Giderken Niye Hiç Biriniz Müdahil Olmadınız ? Neden Hesap Sormadınız ? Neyi Beklediniz ? Neyi Hesap Ettiniz ?  Yeni Malatyaspor Kulüp Başkanlığına Aday Olmak İsteyen Başkan Adaylarım Neden Sizin Aday Olmanızı Engelleyen Bu Tüzüğü Kimin Hazırladığını Sormazsınız ? Yeni Malatyaspor'un Tüzüğünü Heralde Adil Gevrek Başkanın Hazırlamadığını Biliyorsunuzdur... 


Esas Hesap Sorulacak Kişiler Yeni Malatyaspor Kongrelerinde Basın Mensuplarına , Yeni Malatyaspor Sevdalılarına Soru Sordurmayan , Hesap Sorunca Cevap Vermeyen Bu Yeni Malatyaspor Tüzüğünü Hazırlayan Kişilerdir..


 Yeni Malatyaspor'a Sahip Çıkan Medyada Gündemde İsmi Olan Tüm Kulüp Başkan Adaylarının Yeni Malatyaspor Kulüp Başkan Adaylıkları  Anasının Ak Sütü Gibi Hakkıdır ve Haklarıdır. Hepside Malatya Sevdalısı Memleket Sevdalısı Başkan Adaylarıdır. Hiç Bir Güç Hiç Bir Tüzük Malatya  Başkan Adayı Olmak İsteyenlere Bundan Sonrada Engel Olmamalıdır.. Demokrasiler Çoğunluklar Olunca Aday Sayısı Çok Olunca Anlam İfade Eder Mana Kazanır. 


Bir Sözümde Yeni Malatyaspor Kulüp Başkanı Adil Gevrek Başkanadır.. Özellikle Bu Yıl Bu kadar Yanlışları Sizlere Söyleyen, Ekranlarda ve Sosyal Medyada Seslerini Size Duyurmak İsteyen ve İleten İnsanlara Kulak Vermeyip , Sadece Etrafınızda Bedenen Sizin Yanınızdaymış Gibi Görünen Ama Beyin Olarak Başka Yerlere Hizmet Eden Bir Çok İnsan İle Çalışmanız ve Onlara Pirim Vermenizi Kamuoyu ve Ben Anlamış Değilim...


Bu Kadar Olumsuzlukları 3 - 5 Ay İçerisinde Yaşayan Adil Gevrek Başkan'ı Doğrusuyla , Yanlışıyla Sevabıyla Eleştirelim..Ama Allah İçin Elimizi Vicdanınıza Koyarak Eleştirin.....  Bu Başkan Elazığspor Gibi Lig'den Hakkı Saklı Kalacak Şekilde Affını İsteyebilirdi. Ama O Malatya'lılara Yakışacak Şekilde Mücadeleyi Seçti..  


Böyle yaşanmış Bir Çok Olumsuzlukla Kendi Deyimi İle Hem İçerde Hem Dışarıda Mücadele Eden   Malatya Camiasına 5 Yıl İçerisinde Bir Çok Başarıyı Yaşatmış Adil Gevrek Başkanın Hiç mi Hata Yapma Şansı Yok.

 
 
 
Etiketler: Şimdi, Tek, Suçlu, Başkan, Adil, Gevrek, Mi, ?, , ,
Yorumlar
Diğer Yazılar
2021 Yılı Yeni Umutların Yeşerdiği Bir Yıl Olur
Süper Lig ve 1.Lig'de Küme Düşme Kaldırılsın
2019 – 2020 Futbol Sezonu İptal Edilmeli Küme Düşme Olmamalı
Artık Yeni Türkiye Düzeninde Bir Süleyman Soylu Gerçeği Var
TFF Başkanı Nihat Özdemir , Yeni Malatyaspor’u Hakemlere Hedef Gösterdi
Malatya’lılar Bakan, Vali ve Üst Düzey Bürokrat Görmek İstiyor
Malatya Emniyeti ve Güvenliği Emin Ellerde
Ali Babacan’lı Yeni Siyasi Hareket Tutar Mı ?
23 Haziran İstanbul Seçimi Nasıl Okunmalı?
Malatya Doğal Afetlere ve Depremlere Hazır Mı ?
Malatya’nın Marka Değerlerine Sahip Çıkıp İyi Tanıtmalıyız
Aslantepe Bir Göbeklitepe Neden Olmasın ?
İstanbul Seçimleri Hemşehricilik Üzerinden Yürüyecek
Başkan Gürkan’ın “Gönül Belediyecilik “ Anlayışı Herkese Örnek Olmalı
Kayısıya Sözde Değil İcraatla Sahip Çıkmalıyız.
Başkan Selahattin Gürkan Belediyede Neşteri Vurdu
31 Mart Yerel Seçimlerinin Ardından
Seçtiğimiz Belediye Başkanları Nasıl Olmalı
31 Mart Öncesi Son Viraj
Evkur Yeni Malatyaspor Kötü Gidişe Dur Demeli
31 Yerel Seçimini Kazanan Millet Olacak
31 Mart Yerel Seçim Kampanyasına Halktan Tam Destek
Malatya’nın Kültürel Zenginliğine Sahip Çıkılmalı
Malatya’ Camiası Neden Takımına Sahip Çıkmaz ?
Ya Kültürünü Yaşatırsın , Yada Yok Olursun
Halk İçin Yerel Seçim mi Önemli, Yoksa Geçim Derdi mi Önemli ?
Malatya'da 31 Mart Yerel Seçiminde Sürpriz Olur Mu ?
Çevre Temizliği Bahane Poşet İşi Şahane….
Yeni Yılda Umutlar Yarına Kalmasın
Hekimhan Yama Dağı Kayak Merkezi Yalan Mı Oldu ?
Seçim Derdi Mi , Geçim Derdi Mi ?
Halk İradesi mi Yoksa , Siyasi İrade mi Kazanacak ?
Malatyalılar Selahattin Gürkan İle Beraber Yürümeye Karar Verdi...
31 Mart 2019 Yerel Seçim Sabahı 1 Nisan Şakasına Dönüşmesin
Seçim İttifakları Türkiye’ye Ne Kazandıracak ?
Kayısıda 1 Milyar Dolar Gelir Hedefi İçin Ne Yapılıyor ?
Malatya'da Halil Ergün’e Verilen “ Onur Ödülü “ Geri Alınsın
Malatya 2019’da Seçim Bölgelerine Ayrılırsa ?
Şevket Keskin Kime ve Kimlere Neden Hodri Meydan Dedi ?
Malatya’da Kentsel Dönüşüm ve Değişim Yeterli Mi ?
Küresel Isınma ve Etkileri
Asgari Ücret Net En Az 2 Bin Lira Olmalı
Kudüs Şimdi Değil Yüzyıl Önce Teslim Edildi
Yeni Malatyaspor’u Hakemlere Kurban Ettirmeyeceğiz
Türkiye’de Tek Sorun Adıyaman’ın Tütünümü
Nato’nun ve ABD’nin Türkiye Düşmanlığı
Anti Demokratik Olan Seçim Barajı Ortadan Kaldırılmalı
Erken Seçim Neden Gündemde ?
Malatya'da FETÖ/PDY'le Yeterli Mücadele Ediliyor Mu?
FETÖ/PDY Örgütüne Referans Olan Siyasiler ve Bürokratlar Hesap Vermeli
Turgut Özal Üniversitesi Malatya'ya Tahsis Edilmeli
STK'ların Kuruluş Amacı ve MASTÖB
Doğu Takımları Liglerden Çekilmeli
Ulusal Gazeteler
Yazarlar
Anketler
Bugün Seçim Olsa Hangi Partiye Oy Verirsiniz ?
Arşiv
Modül 1


 

Haber Yazılımı