Yazı Detayı
03 Mayıs 2018 - Perşembe 09:28 Bu yazı 477 kez okundu
 
Hayatımda İlk Kez Bir Şeyden Korkuyorum ; Siyaset - Volume: 3
Metin Doğan
 
 

Hacı Uğur Polat ve Hakan Kahtalı uzaydan gelmemişlerdi Malatya'ya. Yıllardır hizmet ettikleri bir cenâhtan gelmişlerdi. 

Bu Cenaha 15 yıl önce Malatya'lıların taktığı isim Humeyniciler yada Sakallılardı. 15 yıl önce her yerde uluorta konuştukları bir kaç

şeyi sizlerle paylaşacağım. 

1- PKK'nın öldürdüğü askerler şehit değildir. 
2- Seçimlerde oy kullanmak Allah'a karşı yapılan bir şirktir. 
3- Necmettin Erbakan kafirdir.
4- yaşasın HUMEYNİ, yaşasın İran devrimi 
5- aynaya bakıp sakallarını tararken ne kadar Humeyniye benzedik diye hava atarlardı. 6- Bu ülkede Cuma namazı kılmak dinde çıkmaktır...
7- ...
8-...

Dünyanın efendileri uşaklarını ayarlarken ; o coğrafyanın inancına, kültürüne göre onları yetiştirdi. Türkiyede MÜSLÜMAN bir ülke olduğu için Uşaklarını dindar gibi gösterdiler. Masonik anlamlar taşıyan isimler verdiler bunlara. IŞIK gibi MEŞALE gibi. Işıkçıları okumuş kesimin içinde ayarladılar. Meşalecileri ise cahil kısmın içinde ayarladılar. 
Dünyanın efendileri; hükmettikleri ülkenin iktidarları kendilerine biyat etmediklerinde , askere darbe yaptırtmak için bu örgütleri kullandı. 

Bir gün Madımakta , bir gün bilmem nerde "din elde gidiyor. " nidalarıyla halkı provokasyonlara yem ederek askere darbe yaptırmaya çalıştılar. 

Ak Parti iktidarı başa gelince , bunlar "din elde gidiyor" yalanı ile halkı kandıramayacaklarını anlamışlardı. Onları var eden bu söylemleriydi. Efendileri bunların yok olmasına izin vermedi. Bir virüs gibi devletin içine sızmasını sağladı. Bu ülkeyi parçalamak için kurulmuş ve bunun için askere hep darbe yaptırmaya zorlayan bu örgüt sanki ilâhi bir dokunuşla en büyük vatansever bunlar olmuş, dünün darbe provakotörkeri, bu günün darbe önleyicileri olmuşlar. 

Dünyanın efendileri meşalecilerden kurduğu uşaklarını, bir şey olduğunda hiç düşünmeden , kendilerine itaat etmesi içinde cahillerden seçmişlerdir. Yani okumamışlardan. Işıkçılar okumuştu. Devletin içine sızmaları kolaydı. Ama meşaleciler okumamıştı.

Devletin içine sızmaları zor olacaktı. 80 şehrin Ak parti il başkanları üniversite mezunuyken, mülakatla liseyi zor bitirmiş, universite okumamış birini 81. ilde nasıl göze çarpmadan il Başkanı yaparız demişler. 3 ihlas süresi okuduklarında, kendi okumamışlıklarının göze batmayacağını düşünüp, açıklarını ayetlerle kapatmış dindar gözüken bu din düşmanları. 
Ve liseyi mülakatla bitiren, kendi yazdığını bile okuyamayan Hakan Kahtalı Malatya Ak Parti il başkanıdır. Şimdi yeni duyduğuma gorede Millet vekili adayıymış. 3-4 yıl sonrada bakan adayı olarak duyarsam hiç şaşırmam. 

15 temmuz 2017 Malatyada ki 15 temmuz programına katıldım. O zaman yeşilyurt belediye başkanı olan Hacı Uğur Polat'ın kendi ilçesinde konuşurken 10 binlerce dinleyiciden hiç kimsenin alkışlamadığını görmüştüm. 

Malatya'ya gittiğimde benle konuşan 10 kişiden 9 tanesi bunlara beddua okuyor, bir tanesi ise bunlara küfrediyor. Tüm şehrin %99'nun istemediği insanları bu seferde birini BÜYÜKŞEHİR belediye başkanı, diğerlerinide vekil adayları olarak bu halka nasil oylatacaksiniz. Millet Reis'e oy veriyorum bunlara değil dedikçe; siz tekrar tekrar milletin nefret ettiği, anket yapılsa %1 bile oy alamayacak insanları, milletin karşısına vekil adayı, belediye başkanı olarak getirirseniz bu sefer ilahi adalet devreye girer. Gerçek vatanseverlere yaptığınız bu zulüm sizin sonunuzu getirecektir. 

15 temmuzun Malatya'da ki en büyük kahramanı olan Malatya Valimiz Mustafa Toprak bunlara biyat etmediğinden dolayı merkeze çekilmesi sağlanmıştır. Ben dahil tüm vatanseverleri bitirmeye çalışan bu örgütün gerçek yüzü görünmelidir.

VOLUME:4 te bana ve baska vatanseverlere yaptıkları zulmü anlatacam.

Bu anlattıkları mı "eşkiya dünyaya hükümdar olmaz." dizisinde Allah'tan başka hiç kimseden korkusu olmadan 2 dakikada özetlediği için Raci ŞAŞMAZ'a sonsuz tşk ederim. 

Kendimi yapayalnız htiğim bu konuda duygularıma tercüman olduğun, dizinin geleceğini tehlikeye atma pahasına bu sözleri yazan o elleri, sizi gördüğüm ilk yerde öpecem Raci ŞAŞMAZ abim:)

 
 
 
Etiketler: Hayatımda, İlk, Kez, Bir, Şeyden, Korkuyorum, ;, Siyaset, -, Volume:, 3,
Yorumlar
Ulusal Gazeteler
Yazarlar
Arşiv
Modül 1


 

Haber Yazılımı