Haber Detayı
17 Nisan 2019 - Çarşamba 14:16 Bu haber 1223 kez okundu
 
Yurtkur 24. Masa Tenisi Turnuvası Devam Ediyor
Yurtkur 24. Masa Tenisi Turnuvası Grup Elemeleri Müsabakaları Tecde Spor Salonunda devam ediyor.
Spor Haberi


16 – 18 Nisan 2019 tarihleri arasında Tecde Spor Salonunda yapılan Yurtkur 24. Masa Tenisi Turnuvası Grup Elemeleri Açılış seremonisine Malatya Gençlik ve Spor İl Müdürü Ebu Bekir Kayhan, Yurt Müdürleri, Şube Müdürleri, İdareciler ve sporcular katıldı.

 

Saygı Duruşu ve İstiklal Marşımızın okunmasının ardından konu ile ilgili bir açıkla yapan Malatya Gençlik ve Spor İl Müdürü Ebu Bekir Kayhan ‘’ Yurtlarımızda barından öğrencilerimizin beden ve ruh sağlığına katkıda bulunmak, her türlü kötü alışkanlıklarda alıkoymak, dostluk ve kardeşlik duygularını pekiştirmek amacıyla düzenlenen sportif faaliyetler kapsamında Yurtkur 24. Masa Tenisi Turnuvası Grup Elemeleri Müsabakalarına hoş geldiniz. Kayseri, Kahramanmaraş, Sivas, Yozgat, Erzincan, Adıyaman, Elazığ, Kırşehir, Tunceli ve Malatya illerinden 40 Erkek, 31 Bayan sporcu olmak üzere Yurtkur 24. Masa Tenisi Turnuvası Grup Elemeleri Müsabakalarında toplamda 71 sporcu yarışacak.  Spor centilmenlik, kardeşlik ve disiplin demektir. Bu müsabakalarında dostça geçmesini umuyor. Hepinize başarılar diliyorum’’ dedi.

 

Malatya Gençlik ve Spor İl Müdürü ebu Bekir Kayhan’ın konuşmasının ardından başlama vuruşunu yaprak. Müsabakalar start aldı.

Kaynak: (Bülten ) - Bülten Haberler Editör: Hidayet ÖZPOLAT
 
Etiketler: Yurtkur, 24., Masa, Tenisi, Turnuvası, Devam, Ediyor,
Haber Videosu
Yorumlar
Ulusal Gazeteler
Yazarlar
Arşiv
Modül 1


 

Haber Yazılımı