Haber Detayı
13 Haziran 2019 - Perşembe 12:46 Bu haber 1480 kez okundu
 
YKS Sınavına Girecek Öğrencilere Toplu Taşıma Ücretsiz
Yükseköğretim Kurumları Sınavına girecek adaylar , MOTAŞ’a ait toplu taşıma araçlarından ücretsiz yararlanacak.
Eğitim Haberi


YKS’ye girecek adaylar için , MOTAŞ’a ait toplu taşıma araçlarından ücretsiz yararlanacak  15 - 16 Haziran tarihlerinde YKS'ye girecek adaylar,

 

Büyükşehir Belediyesine ait toplu taşıma araçlarından sınav giriş belgesini göstererek ücretsiz yararlanacaklar.

 

 

MALATYA’DA YKS’YE GİRECEK ÖĞRENCİLERE ULAŞIM ÜCRETSİZ

 15 – 16 Haziran tarihlerinde YKS’ye girecek adaylar, Büyükşehir Belediyesine ait toplu taşıma araçlarından sınav giriş belgesini göstererek ücretsiz yararlanacaklar.

 

Malatya Büyükşehir Belediyesi, bu hafta sonu yapılacak olan Yükseköğretim Kurumları Sınavına (YKS) girecek öğrencilerin özel halk otobüsleri hariç, MOTAŞ’a ait toplu taşıma araçlarından ücretsiz yararlanacağını açıkladı.

 

Büyükşehir Belediye Başkanı Selahattin Gürkan, 15 -16 Haziran tarihlerinde yapılacak olan YKS sınavına girecek olan üniversite adayı öğrencilere, Büyükşehir Belediyesine ait toplu taşıma araçlarının ücretsiz olarak hizmet vereceklerini belirtti.

 

Başkan Gürkan, “ÖSYM tarafından 15-16 Haziran 2019 tarihlerinde gerçekleştirilecek olan YKS sınavına girecek olan üniversite adayı öğrencilerimiz Büyükşehir Belediyemize ait toplu taşıma araçlarından sınav giriş belgelerini göstermeleri durumunda ücretsiz olarak yararlanacaklar. Sınava girecek tüm üniversite adaylarımıza başarılar diliyor, emeklerinin karşılığını almalarını temenni ediyorum” dedi.

Kaynak: (Bülten ) - Bülten Haberler Editör: Hidayet ÖZPOLAT
 
Etiketler: YKS, Sınavına, Girecek, Öğrencilere, Toplu, Taşıma, Ücretsiz,
Haber Videosu
Yorumlar
Ulusal Gazeteler
Yazarlar
Arşiv
Modül 1


 

Haber Yazılımı