Haber Detayı
02 Mayıs 2019 - Perşembe 11:08 Bu haber 1320 kez okundu
 
Yetiştiricilere Buzağı ve Sığır Beslenmesi Anlatıldı
Malatya'lı Besi Yetiştiricilerine "Buzağı ve Besi Sığır Beslenmesinin Kritik Noktaları" konulu eğitim toplantısı verildi.
Eğitim Haberi


Malatya İli Ticaret Borsası Başkanlığı ve Proyem işbirliği ile gerçekleştirilen "Buzağı ve Besi Sığır Beslenmesinin Kritik Noktaları" konulu eğitim toplantısı Ticaret Borsası toplantı salonunda geçekleştirildi.

Eğitimci olarak Uludağ Üniversitesi Veteriner Fakültesi Öğretim Üyesi Prof. Dr. İsmet TÜRKMEN' in katıldığı toplantıya İl Müdür Yardımcımız Zeki SADAK, Hayvan Sağlığı ve Yetiştiriciliği Şube Müdürü Dr. Selami AYGEN, Büyükşehir Belediyesi Tarımsal Hizmetler Daire Başkanı Hilmi ÖKSÜZTEPE, Malatya TKDK İl Koordinatörü Murat TUNÇ, Ticaret Borsası Başkanı Ramazan ÖZCAN, Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Oğuzhan Ata SADIKOĞLU ve hayvancılık alanındaki STK başkanları ile hayvan yetiştiricileri katıldı.

 

Toplantıda Prof. Dr. İsmet TÜRKMEN tarafından buzağı ve sığır beslenmesinde dikkat edilmesi gereken konular hakkında detaylı bir sunum yapılarak yetiştiricilerin konu hakkındaki soruları alındı.

Kaynak: (Bülten ) - Bülten Haberler Editör: Hidayet ÖZPOLAT
 
Etiketler: Yetiştiricilere, Buzağı, ve, Sığır, Beslenmesi, Anlatıldı,
Haber Videosu
Yorumlar
Ulusal Gazeteler
Yazarlar
Arşiv
Modül 1


 

Haber Yazılımı