Haber Detayı
03 Aralık 2018 - Pazartesi 13:49
 
Yeşilyurt ve Yazıhan Fizibilite Desteği Verilecek
Fırat Kalkınma Ajansından 2018 Yılı Fizibilite Desteği Alacak Kurum Kuruluşlar Belli Oldu. Malatya'dan Yeşilyurt ve Yazıhan Bu Destekten Faydalanacak.
Ekonomi Haberi


2018 YILI FİZİBİLİTE DESTEĞİ BAŞVURU SONUÇLARI

Fizibilite Desteği Programının amacı TRB1 Bölgesinin kalkınmasına ve rekabet gücünün geliştirilmesine yönelik proje havuzunun güçlendirilmesi doğrultusunda uygun proje önerilerinin fizibilite ve eklerinin hazırlanmasını sağlamaktır.


Bu kapsamda belirlenen öncelik alanlarında;

Öncelik 1: Girişimci ve Yenilikçi Öğretim alanında yapılacak faaliyetlerin fizibilite ve projelendirme çalışmalarının hazırlanması

Öncelik 2: Kültür ve Doğa Turizmi alanında yapılacak faaliyetlerin fizibilite ve projelendirme çalışmalarının hazırlanması

Öncelik 3: Endüstriyel Gelişme alanında yapılacak faaliyetlerin fizibilite ve projelendirme çalışmalarının hazırlanması
 Sunulacak projeler için asgari 20.000 TL, azami 150.000 TL tutarı; asgari 25%, azami 90% oranı ile destek sağlanacaktır.


___________________________________________________________________________
Gerekli inceleme ve değerlendirmeleri yapıldıktan sonra Ajans Yönetim Kuruluna sunulan başvurular,  28.11.2018 tarihli Yönetim Kurulu toplantısında onaylanmış olup, başarılı proje listesi aşağıdaki gibidir:

Başarılı başvuru sahiplerinin 10 gün içerisinde sözleşme için gerekli evrakları ajansa teslim etmeleri gerekmektedir. Evrakların teslimini müteakiben başvuru sahipleri sözleşme imzalamaya davet edileceklerdir.

 

Başvuru sahibinin sözleşmeye davet yazısının kendisine tebliğinden itibaren en geç 15 gün içerisinde sözleşme imzalamak üzere Ajansımıza müracaat etmesi gerekmektedir. Süresi içerisinde sözleşme imzalamaya gelmeyen kurum ve kuruluşlar haklarından feragat etmiş sayılırlar.

 

Kaynak: (Bülten ) - Bülten Haberler Editör: Hidayet ÖZPOLAT
 
Etiketler: Yeşilyurt, ve, Yazıhan, Fizibilite, Desteği, Verilecek,
Haber Videosu
Yorumlar
Ulusal Gazeteler
Yazarlar
Süper Lig
Takımlar
P
Av
M
B
G
O
Arşiv
Modül 1


 

Haber Yazılımı