Haber Detayı
26 Temmuz 2018 - Perşembe 17:24 Bu haber 1495 kez okundu
 
Yeşilçam ve Mevlüt Aslanoğlu Cad. Çalışmalar Tamamlandı
Malatya Büyükşehir Belediyesi Mevlüt Aslanoğlu Caddesinde değişim dönüşüm ve yenileme çalışmalarını büyük oranda tamamladı. Yeşilçam Caddesinde ise son olarak bisiklet yolu yapılarak hizmete açıldı.
Gündem Haberi


700 metre uzunluğunda 20 metre genişliğinde Mevlüt Aslanoğlu Caddesinde içme suyu, kanalizasyon, yağmur drenaj kanalları başta olmak üzere ilgili kurumlara ait altyapı çalışmaları da yenilenmişti.

 

 

Caddede üstyapı çalışmaları kapsamında kaldırım, yol, cep otopark, bisiklet yolu, aydınlatma ve ağaçlandırma çalışmaları yapıldı. Mevlüt Aslanoğlu Caddesini Tevfik Temelli Caddesine birleştiren noktada ise kavşak çalışmaları yapıldı. Sinyalizasyon sisteminin kurulduğu noktada araç trafiği daha güvenli hale getirildi.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1.2 metre genişliğinde yapılan bisiklet yolunun malzeme serimi ise önümüzdeki günler içerisinde yapılacak.

 

 

Yeşilçam Caddesi’nde bisiklet yolları tamamlandı

 

Tandoğan ve Yıldıztepe mahallelerini birleştiren ve Kuzey Kuşak yolunun da önemli bir parçası olan Yeşilçam Caddesi’nde çalışmalar tamamlandı. 1.2 kilometre uzunluğundaki caddede Büyükşehir Belediyesi üstyapı çalışmaları kapsamında, 14 metre genişliğinde çift şeritli yollar, 13.920 metrekarelik kaldırım, cep otoparklar, aydınlatma, ağaçlandırma ve çiçeklendirme çalışmaları yaptı. Son olarak bisiklet yollarının da yapılmasıyla cadde modern bir görünüme kavuştu.

Kaynak: (Bülten ) - Bülten Haberler Editör: Hidayet ÖZPOLAT
 
Etiketler: Yeşilçam, ve, Mevlüt, Aslanoğlu, Cad., Çalışmalar, Tamamlandı,
Haber Videosu
Yorumlar
Ulusal Gazeteler
Yazarlar
Arşiv
Modül 1


 

Haber Yazılımı