Haber Detayı
19 Ekim 2021 - Salı 12:18 Bu haber 3664 kez okundu
 
Yenikapı 4.Malatya Tanıtım Günlerine Hazır
(MAKON) Malatya Konfederasyonu'nun Öncülüğünde Düzenlenen 4. Geleneksel Malatya Tanıtım Günleri'nin Davetiye dağıtımı ve reklam , afiş , led pano , bilbort çalışması İstanbul ve Marmara Bölgesinin her tarafına asılarak tamamlandı.
Gündem Haberi


4. Geleneksel Malatya Tanıtım Günlerinin Davetiye Dağıtım , Tanıtım ve Reklam Çalışması Tamamlandı

MAKON) Malatya Konfederasyonu 21-24 Ekim 2021 Tarihleri Arasında Yenikapı'da Yapılacak Olan " 4. Geleneksel Malatya Tanıtım Günleri " İçin Tüm Çalışmalarını Tamamladı.

 

(MAKON) Malatya Konfederasyonu'nun Öncülüğünde " Arslantepe'den Yenikapı'ya" temaa'sıyla 21-24 Ekim 2021 Tarihleri Arasında Yenikapı'da Yapılacak Olan " 4. Geleneksel Malatya Tanıtım Günleri " nin  reklam , afiş , led pano , bilbort çalışması İstanbul ve Marmara Bölgesinin her tarafına asıldı.

 21-24 Ekim 2021 Tarihleri Arasında Yenikapı'da Yapılacak Olan " 4.Geleneksel Malatya Tanıtım Günleri " için büyük bir tanıtım çalışması yapan (MAKON) Malatya Konfederasyonu , Federasyon , Dernek ve Teşkilat Üyeleri,  İstanbul'un ve özellikle Marmara Bölgesinde Malatya'lıların yoğun yaşadığı illerdeki  Valiler , Belediye Başkanları , Kaymakamlar , Parti İl İlçe Başkanları , Sivil Toplum Örgütleri, Resmi Kurum ve Kuruluşların Temsilcileri ve İş İnsanları  , Ankara Malatyalılar Federasyonu ise Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ,  Milletvekilleri ve Siyasi Parti Genel Başkanları ve Yöneticileri Malatya Günlerine Davet edilip Davetiyeleri elden teslim ettiler.

(MAKON) Malatya Konfederasyonu 21-24 Ekim 2021 Tarihleri Arasında " Arslantepe'den Yenikapı'ya" tema'lı   4. Geleneksel Malatya Tanıtım Günleri'nin bu yıl daha farklı ve daha geniş kitlelere  duyrulması   ve katılımın daha yüksek olması için çok ciddi bir tanıtım kampanyası başlattı.  

Malatya Konfederasyonu özellikle başta Malatya , İstanbul , Marmara Bölgesi , Ankara Malatya'lıların yoğun yaşadığı bazı illerde  afiş , led pano , bilbort  , Radyo ve TV  , Gazete , İnternet Sitesi ve Sosyal Medya gibi geniş kapsamlı reklam çalışması  yaptı. 

 

Malatya'lı esnafların yoğun ilgi gösterdiği tanıtım çalışmasına iş yerlerine tanıtım afişlerini asarak destek verdiler.

 

21 Ekim Perşembe Günü Resmi Açılışı Yapılacak olan 4.Geleneksel Malatya Tanıtım Günlerinin  programı da netleşti.

21 Ekim Perşembe Günü Yenikapı'ya gelecek olan misafirler Malatya'lı  Halk Müziği Sanatçıları Mesut Salman, Ali Rıza Gültekin, Cemal Öztaş , Sinem Önel ve bir birinden kıymetli sanatçıların katılımıyla Arguvan Türkü Gecesi İle Türkülere Doyacak. 

Kaynak: (MHA) - Malatyahaberajans Editör: Hidayet ÖZPOLAT
 
Etiketler: Yenikapı, 4.Malatya, Tanıtım, Günlerine, Hazır,
Haber Videosu
Yorumlar
Ulusal Gazeteler
Yazarlar
Anketler
Bugün Seçim Olsa Hangi Partiye Oy Verirsiniz ?
Arşiv
Modül 1


 

Haber Yazılımı