Haber Detayı
09 Mart 2019 - Cumartesi 15:18 Bu haber 1542 kez okundu
 
Vali Baruş ve Eşi Fabrikada Çalışan Kadınları Ziyaret Etti
Malatya Valisi Aydın Baruş ve eşi Nagihan Baruş 8 Mart Dünya Kadınlar günü münasebetiyle fabrikada çalışan kadınların Dünya Kadınlar gününü karanfil ve hediye vererek kutladı.
Yaşam Haberi


VALİ BARUŞ FABRİKADA ÇALIŞAN KADINLARIN DÜNYA KADINLAR GÜNLERİNİ KUTLADI

Vali Aydın Baruş ve eşi Nagihan Baruş 8 Mart Dünya Kadınlar günü münasebetiyle 2. Organize Sanayi Bölgesinde faaliyet gösteren Baykanlar Tekstil Fabrikası'na giderek fabrikada çalışan kadınların Dünya Kadınlar gününü karanfil ve hediye vererek kutladı.

 

İlimiz 2.Organize Sanayi Bölgesinde 1650 işçi sayısıyla en fazla istihdam sağlayan ve en fazla bayan çalışanı bulunan Baykanlar Fabrikası ziyaretinde Vali Aydın Baruş ve eşi Nagihan Baruş’a Vali Yardımcıları Güher Sinem Büyüknalçacı ve Turgay Gülenç, Aile Çalışma Ve Sosyal Hizmetler İl Müdürü Rasim Bulut, 2. Organize Sanayi Bölge Müdürü Vahap Erdem, Himyaçder Başkanı A. Ece Budan, Baykanlar Tekstil Yönetim Kurulu Üyesi Erkan Baykan ve firma yetkilileri eşlik etti.

 

Vali Baruş ve beraberindekiler fabrikanın üretim, kesimhane ve son işlemler bölümünü gezerek, çalışan kadınların 8 Mart Dünya Kadınlar günlerini kutladı.

 

Çalışan kadınlara tek tek karanfil veren Vali Baruş ve Nagihan Baruş, işçilerle yakından ilgilenip yaptıkları işler hakkında bilgiler aldı ve tebrik etti.

Kaynak: (Bülten ) - Bülten Haberler Editör: Hidayet ÖZPOLAT
 
Etiketler: Vali, Baruş, ve, Eşi, Fabrikada, Çalışan, Kadınları, Ziyaret, Etti,
Haber Videosu
Diğer Fotoğraflar
Yorumlar
Ulusal Gazeteler
Yazarlar
Arşiv
Modül 1


 

Haber Yazılımı