Haber Detayı
10 Kasım 2020 - Salı 13:28 Bu haber 5186 kez okundu
 
Ulu Önder Atatürk'ü Saygı, Minnet ve Özlemle Anıyoruz
Türkiye Cumhuriyeti'nin kurucusu, ulu önder Mustafa Kemal Atatürk'ü 82. yıl dönümünde saygı, minnet ve özlemle anıyoruz.
Gündem Haberi


Türkiye Cumhuriyeti'nin kurucusu, ulu önder Mustafa Kemal Atatürk, 10 Kasım 1938'de hayata gözlerini yumdu.  ölümünün 82. yılında Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ü saygı, minnet ve özlemle anıyoruz.

 

 

Türkiye Cumhuriyeti'nin kurucusu ve önderi Mustafa Kemal Atatürk, 57 yıllık yaşamında milletinin ve vatanının bağımsızlığı için girdiği her mücadeleyi askeri ve siyasi dehasıyla zaferle taçlandırdı.

 

Türkiye Cumhuriyeti'nin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk, 10 Kasım 1938'de hayata gözlerini yumdu. Atatürk'ü hayata veda edişinin 82. yıl dönümünde saygı, minnet ve özlemle anıyoruz.


Bugün, Millî Mücadelemizin önderi ve Cumhuriyetimizin kurucusu, Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ü, ebediyete intikalinin 82'nci yıl dönümünde saygı ve şükranla anıyoruz.Biz de www.malatyahaberajans.com , www.malatyabulten.com , www.malatyam.tv  ailesi olarak, Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ü hasret ve minnetle anıyoruz.

 

Kaynak: (Bülten ) - Bülten Haberler Editör: Hidayet ÖZPOLAT
 
Etiketler: Ulu, Önder, Atatürk'ü, Saygı,, Minnet, ve, Özlemle, Anıyoruz,
Haber Videosu
Yorumlar
Ulusal Gazeteler
Yazarlar
Anketler
Bugün Seçim Olsa Hangi Partiye Oy Verirsiniz ?
Arşiv
Modül 1


 

Haber Yazılımı