Haber Detayı
17 Ocak 2021 - Pazar 01:39 Bu haber 1418 kez okundu
 
Türkiye Tarım Kredi 6 İle 6 Saha Sorumlusu Alacak
Türkiye Tarım Kredi Kooperatifleri Merkez Birliği 6 İlde İstihdam Edilmek Üzere 6 Saha Sorumlusu Alacak . Adaylar 29 Ocak'a Kadar Başvurabilecek.
Ekonomi Haberi


Türkiye Tarım Kredi Kooperatifleri Proje Uygulama Biriminde istihdam edilmek üzere Adana, Adıyaman, Gaziantep, Bursa, İzmir ve Mersin illerine 6 Saha Sorumlusu alınacak.

 

Saha Sorumlusu, Türkiye Tarım Kredi Kooperatifleri Merkez Birliği Geliştirilmiş Pazar Bağlantıları ile Mülteciler ve Türkiye Vatandaşlarına Kayıtlı Tarım İstihdamı Desteği Projesi süresince Ocak 2021– Aralık 2022 arasında tam zamanlı olarak istihdam edilecek.

 

TÜRKİYE TARIM KREDİ KOOPERATİFLERİ MERKEZ BİRLİĞİ SAHA SORUMLUSU İSTİHDAMI DUYURUSU İLGİ BİLDİRİMİNE DAVET

Proje No:P171543

Başvuru Numarası:CS3.1.-10 /CS3.1-11/CS3.1-12/CS3.1-13/CS3.1-14/CS3.1-15/CS3.1-15

 

1. Türkiye Tarım Kredi Kooperatifleri Merkez Birliği, Geliştirilmiş Pazar Bağlantıları ile Mülteciler ve Türkiye Vatandaşlarına Kayıtlı Tarım İstihdamı Desteği Projesi için AB Sığınmacı Mali İmkan Fonu kapsamında Uluslararası İmar ve Kalkınma Bankası (Dünya Bankası) ile Avrupa Birliği’ne proje başvurusu kabul edilmiş olup, uygulama aşamasına geçilmiştir. Bu proje kapsamında alınan fon davetin düzenlendiği alıma ilişkin sözleşmenin ödemelerinde kullandırılacaktır.

 

2. Bu kapsamda, Türkiye Tarım Kredi Kooperatifleri Proje Uygulama Birimi’nde istihdam edilmek üzere Adana, Adıyaman, Gaziantep, Bursa, İzmir ve Mersin illerine 6 Saha Sorumlusu alınacaktır. Saha Sorumlusu Proje süresince Ocak 2021– Aralık 2022 arasında tam zamanlı olarak istihdam edilecektir. Sözleşmeler İdarenin ihtiyacına, danışmanın performansına ve finans kaynağının durumuna göre Proje süresince yıllık olarak yenilenebilecektir. İşin süresi yaklaşık 24 ay olup, Ocak 2021’de başlatılması planlanmaktadır.

 

3 - Detaylı İş Tanımına aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz.
     https://www.tarimkredi.org.tr/gundem/duyurular/

 

4- Başvuruların istenilen belgelerle beraber son başvuru tarihi 29.01.2021 saat 18.00 tarihine kadar aşağıda belirtilen adrese elektronik postayla ulaştırması gerekmektedir.    frit@tarimkredi.org.tr

Kaynak - ilan.gov.tr

Kaynak: (Bülten ) - Bülten Haberler Editör: Hidayet ÖZPOLAT
 
Etiketler: Türkiye, Tarım, Kredi, 6, İle, 6, Saha, Sorumlusu, Alacak,
Haber Videosu
Yorumlar
Ulusal Gazeteler
Yazarlar
Anketler
Bugün Seçim Olsa Hangi Partiye Oy Verirsiniz ?
Arşiv
Modül 1


 

Haber Yazılımı