Haber Detayı
05 Kasım 2018 - Pazartesi 02:48
 
Turan Karadağ , Hekimhan'ı Hak Ettiği Yere Getireceğiz
CHP Hekimhan Belediye Başkan Aday Adayı İş Adamı Turan Karadağ , Ben ve oluşturacağım ekip arkadaşlarımla birlikte , tabi ki Hekimhan'ın esas değerleri vatandaşlarımızla beraber ORTAK AKIL ile birlikte yeniden Hekimhan'ı inşa edeceğiz.
Gündem Haberi


CHP Hekimhan Belediye Başkan Aday Adayı İş Adamı Turan Karadağ , Anadolu Basın Birliği Malatya Şubesini Ziyaret Ederek , Hekimhan İçin yapacağı çalışmalar ve projeler hakkında basın mensuplarına bilgi verdi.

 

CHP Hekimhan Belediye Başkan Aday Adayı İş Adamı Turan Karadağ , Hekimhan'da şu an 6 tane bir birinden kıymetli  ve değerli Belediye Başkan Aday Adayı dava arkadaşlarım var. Her bir adayımız tabiki doğduğu topraklara vefa borçlarını ödemek için aday oldular. Bende bu duygularla Doğduğum bu Ata topraklarına ecdat topraklarına vefa borcumu ödemek , Hekimhan'ımızı hak ettiği yere taşımak için Cumhuriyet Halk Partisinden  31 Mart 2019 Yerel Seçimlerinde Hekimhan Belediye Başkanlığı için  aday  adayı oldum.. İnşallah Partim ve Hekimhan'lılar beni aday gösterirse İş Adamlığı kimliğimle bilgi ve birikimimi Hekimhan için harcamak istiyorum. Hekimhan'ımızın daha yaşanılabilir , Sosyal, Kültürel , Turizm  , Sağlık , Eğitim ve bunun gibi birçok sorunlarının giderilmesi ve hizmetlerin alına bilmesi için Ben ve oluşturacağım ekip arkadaşlarımla birlikte , tabi ki Hekimhan'ın esas değerleri vatandaşlarımızla beraber ORTAK AKIL ile  birlikte yeniden Hekimhan'ı inşa edeceğiz. 

Birbirinden önemli projelerle 31 Mart 2019 yerel seçiminde aday olmam durumunda , Hekimhan'ımızın makus tarihini yeniden değiştirip İlçemizi hak ettiği noktaya taşıyacağıma inandığım için bu yola çıktım... Hekimhan Türkiye için model bir ilçedir. Alevisi - Sünlüsü , Türk'ü - Kürt'ü  kısacası tüm farklılıkları bir zenginlik içerisinde asırlardır barış ve kardeşlik içerisinde sorunsuz bir şekilde yaşamaktadır. Hekimhan Bu barındırdığı zenginlikle gerçekten Türkiye için model bir  İlçedir. Barışın , Kardeşliğin , Huzurun   adresidir Hekimhan.....  

 

Demem o ki ben aday gösterilsem de , gösterilmesem de Hekimhan'ımın , Seçilecek Başkan Adayımın ve Partimin emrindeyim.  Bu arada Sayın Genel Başkan  Yardımcım Veli Ağbaba , CHP Malatya İl Başkanım ve Hekimhan İlçe Başkanıma ve tüm Camiamıza teşekkür ediyorum.  Ayrıca bir teşekkürde Mevcut Belediye Başkanımız Aliseydi Millioğullarına teşekkür ediyorum bu zamana kadar Hekimhan'a gösterdikleri ilgi ve alakadan dolayı... Beni burada misafir ettiğiniz için Anadolu Basın Birliği Başkan ve Yönetimine çok teşekkürler ediyorum.. Her zaman basın ile birlikte istişare edeceğiz... Çünkü sizler  yerelin ve ulusalın sesisiniz..

 

Anadolu Basın Birliği Başkanı Zeki Dağ ise yaptığı açıklamada tüm aday  adaylarına seçim sürecinde başarılar diliyorum. Sonuçta bir çok aday adayının içerisinde bir kişi aday olacak. Tabi bu aday olacak arkadaşlarımızın ve başkanlarımızın işi çok zor. Çıktıkları bu yolda onlara başarılar diliyorum İnşallah seçildikleri taktirde İlçelerine ve bulundukları yerlere en iyi hizmetleri getirirler diyerek 31 Mart 2019 Yerel Seçimlerinin Malatya'mıza ve Ülkemize hayırlar getirmesini dileyerek CHP Hekimhan Belediye Başkan Aday Adayı İş Adamı Turan Karadağ'a Şahsım ve Yönetim Kurulu arkadaşlarımın adına başarılar diliyorum dedi.

 

CHP Hekimhan Belediye Başkan Aday Adayı İş Adamı Turan Karadağ Kimdir ?

 

Turan Karadağ 02.11.1960  Hekimhan Çanakpınar doğumlu. İstanbul Üniversitesi Orman Fakültesi Mezunu olup  Orman Mühendisidir.  Evli 2 kız çocuğu olan Turan Karadağ'ın eşi  emekli öğretmendir.

Büyük kızı Endüstri Mühendisi ,Küçük Kızı Avukat'tır...  CHP Hekimhan Belediye Başkan Aday Adayı İş Adamı Turan Karadağ aynı  zamanda İstanbul Hekimhan Dernek Başkanlığı Görevini yürütmekte olup , Birçok Sivil Toplum Örgütlerinde de yöneticilik yapmıştır.

Kaynak: (Bülten ) - Bülten Haberler Editör: Hidayet ÖZPOLAT
 
Etiketler: Turan, Karadağ, ,, Hekimhan'ı, Hak, Ettiği, Yere, Getireceğiz, ,
Haber Videosu
Yorumlar
Ulusal Gazeteler
Yazarlar
Süper Lig
Takımlar
P
Av
M
B
G
O
Arşiv
Modül 1


 

Haber Yazılımı