Haber Detayı
17 Ekim 2019 - Perşembe 18:03 Bu haber 1823 kez okundu
 
TEMAD Malatya Şubesi Gelerek 17 Ekim Astsubaylar Günü’nü Kutladı
TEMAD Türkiye Emekli Astsubaylar Derneği Malatya Şubesi Başkanı , Yönetimi Ve Üyeleri Dernek Binasında Bir Araya Gelerek 17 Ekim Astsubaylar Günü’nü Kutladı
Gündem Haberi


TEMAD Malatya Şubesi Gelerek 17 Ekim Astsubaylar Günü’nü Kutladı

TEMAD Türkiye Emekli Astsubaylar Derneği Malatya Şubesi Başkanı ,  Yönetimi Ve Üyeleri Dernek Binasında Bir Araya Gelerek 17 Ekim Astsubaylar Günü’nü Kutladı.

 

TEMAD Türkiye Emekli Astsubaylar Derneği Malatya Şube Başkanı Mustafa Coşkun , 17 Ekim Astsubaylar Günü’nün Anlam Ve Önemini Açıklayan Bir Konuşma Yaparak  Tüm Astsubaylar Günü’nü Kutladı. 

 

Konuşmasında Devam Eden Başkan Mustafa Coşkun  Konuşmasına   Saygıdeğer Meslektaşlarımız  Ve Basınımızın Değerli Mensupları, 17 Ekim Astsubaylar Günü Toplantımıza Hoş Geldiniz Diyerek Başladı.

 

Başkan Coşkun  ;Mutlaka Bilginiz Dahilindedir. Ancak Yine De Derneğimizin 2847 Sayılı Kanunla 17 Ekim 1984 Tarihinde Kurulduğunu Ve O Tarihten Bu Yana Astsubaylar Günü Olarak  Kutlandığını Hatırlatmak İsterim.

 

Derneğimiz Kurulduğu Günden İtibaren Hızla Büyümüş Ve Bugün İtibarıyla Yurt Genelinde 102 Şubeye 85.000 Üzerinde Aktif Olmak Üzere 150.000 Üyesi Olan  Büyük Bir Yapıya Kavuşmuştur.

 

Türk Silahlı Kuvvetlerinin Temel Ve Ana Kolonlarını Teşkil Eden , Çoğu Zaman Evinden , Eşinden Sevdiklerinden Uzak Özveri İle Günlerce Ayağından Bot Çıkmayan Ve Şimdi Emekli Olmuş Bizlerin Şimdiki Amacı Üyelerimizi Sosyal Ve Kültürel Etkinliklerle Bir Araya Getirmek  ,Aramızdaki İletişimi Güçlendirmektir.

 

TEMAD Malatya Şubesi Olarak Amacımız Derneğimize Gönül Bağı İle Bağlı , Şu Anki Üye Sayımızı 4 – 5 Katına Çıkarmak Ve Aramızdaki Sevgi Temelinde Ki Birlikteliğimizi Daha Da Güçlendirmektir. Altı Yıldır Temas Ettiğimi Bir Bir Görüştüğümüz Emekli Abi Ve Kardeşlerimizden  Geri Dönüş % 10 – 15 Seviyesindedir. Arkadaşlar Biz Aslında Büyük Bir Gücüz. Gelin Bu Güce Güç Katın. Lütfen Bu Serzenişimizi De Mazur Görün. Derdimiz Ben Değil Biz Anlayışıdır. 

 

Geldiğiniz İçin , Tekrar Her Birinize Teşekkür Ederim. Yüce Allah’tan Şu An Operasyonda Olan Silah Arkadaşlarımıza Ve Mehmetçiğimize Kutlu Zaferler Dilerim. Gazaları Mübarek Olsun. Allah Yar Ve Yardımcıları Olsun Dedi.

Kaynak: (Bülten ) - Bülten Haberler Editör: Hidayet ÖZPOLAT
 
Etiketler: TEMAD, Malatya, Şubesi, Gelerek, 17, Ekim, Astsubaylar, Günü’nü, Kutladı,
Haber Videosu
Diğer Fotoğraflar
Yorumlar
Ulusal Gazeteler
Yazarlar
Arşiv
Modül 1


 

Haber Yazılımı