Haber Detayı
16 Mart 2019 - Cumartesi 20:47 Bu haber 1273 kez okundu
 
Soner Gökçe ; Birilerinin Değil Milletin Adamı Olacağız
CHP Malatya Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Soner Gökçe, Biz birileri gibi bizlere oy vermeyen hemşerilerimizi tehdit etmiyoruz. Bizim vatandaşımız bize oy versin veya vermesin biz Malatya’mızın her noktasına eşit hizmet götüreceğiz.
Siyaset Haberi


Soner Gökçe, Malatya’nın Her Noktasına Adil Hizmet Götüreceğiz

 

CHP  Malatya Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Soner Gökçe, 31 Mart Yerel Seçimlerine Çok kısa bir zaman kalmasına rağmen Malatya Merkez ve İlçelerinde Çok iddialı bir durumda olduklarını ve Seçimlerden zaferle çıkacaklarını söyledi.

 

CHP  Malatya Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Soner Gökçe, CHP Arapgir Belediye Başkan Adayı Haluk Cömertoğlu , CHP Malatya İl Başkanı Enver Kiraz ,  CHP Arapgir İlçe Başkanı ile birlikte Arapgir Merkez ve Mahallerinde  Mahalle Toplantılarına katıldı.

 

31 Mart yerel seçimleri öncesi, adaylık çalışmaları çerçevesinde ziyaretlerini sürdüren CHP  Malatya Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Soner Gökçe,  “ Malatya’mızı  ortak akılla yönetmek istiyoruz. Kimsenin bugüne kadar yeterince fikri alınmamış. Ülkemiz, belirli dönemlerde çok sıkıntılar yaşadı, yaşıyor. Millet olarak, işte bugünlerde her zaman olduğu gibi dik duracağız. Malatya’mızda ayrıca her kesimi kucaklayacağız. Tüm kesimlerin ortak sevdası Malatya olduğuna göre, herkesin de adayı olduk, olacağız. Bu şehri ortak akılla, kısaca birlikte yöneteceğiz”

 

Başkan Adayı Soner Gökçe; Biz birileri gibi bizlere oy vermeyen hemşerilerimizi tehdit etmiyoruz. Bizim vatandaşımız bize oy versin veya vermesin  biz Malatya’mızın her noktasına eşit hizmet götüreceğiz. Milletin etnik kökeni , inancı , meşrebi hiç ilgilendirmiyor. Biz yaratılanı Yaratandan dolayı seven bir anlayışa sahibiz. Onun için bizim için asıl olan hemşerilerimizin mutluluğu , huzuru , güveni ve yüzündeki mutluluğudur. Çok Şükür ki  Malatya’yı karış karış geziyoruz Hemşerilerim , Büyüklerim Annelerimiz , Dedelerimiz ve kardeşlerimiz gittiğimiz her yerde bizi bağırlarına basıyor. Bizleri misafir ediyor ve sevgilerini eksik etmiyorlar. Bu sevgi bizi daha da mutlu ve motive ediyor. Onun için hiçbir hemşerimizin hakkını kimseye yedirmeyeceğiz.  Allah nasip ederde 31 Mart’ta biz seçilirsek Malatya’mızın tüm noktasına eşit hizmet götüreceğiz. Hiçbir Malatya’lıyı mağdur etmeyeceğiz. Kapılarımız ve gönüllerimiz sonuna kadar açık olacak diyerek İnşallah Martın Sonu Bahar Olacak dedi.

 

Kaynak: (Bülten ) - Bülten Haberler Editör: Hidayet ÖZPOLAT
 
Etiketler: Soner, Gökçe, ;, Birilerinin, Değil, Milletin, Adamı, Olacağız,
Haber Videosu
Diğer Fotoğraflar


Yorumlar
Ulusal Gazeteler
Yazarlar
Arşiv
Modül 1


 

Haber Yazılımı