Haber Detayı
01 Şubat 2020 - Cumartesi 18:43 Bu haber 5840 kez okundu
 
Şimdi Depremde Zarar Gören Malatya'ya Sahip Çıkma Zamanı
Depremde çok büyük zarar gören Malatya acilen Afet Bölgesi ilan edilmeli , Vatandaşların ve esnafın Vergi borçları , Doğalgaz , Elektrik , Su, Cep Telefonu ve İnternet gibi hizmetlerin faturaları yeniden yapılandırılmalıdır.
Gündem Haberi


Merkez üssü Elazığ'ın Sivrice ilçesi olan, 6,8 şiddetindeki depremde özellikle Malatya'nın Doğanyol , Pütürge , Kale , Battalgazi ve Yeşilyurt İlçeleri çok büyük zarar gördü.

 

Merkez üssü Elazığ'ın Sivrice ilçesi olan, 6,8 şiddetindeki depremde Malatya ve Elazığ Büyük zarar  görmüş bu iki ilde yaşayan vatandaşlar bölgenin Afet Bölgesi İlan Edilmesi Gerektiğini belirtmektedir.

 

Malatya'lı Deprem zedeler ve Esnaf acilen Devletten deprem yaralarının sarılması için   Vatandaşı rahatlatacak kararlar almasını beklemekte , özellikle Vergi borçları , Doğalgaz , Elektrik , Su, Cep Telefonu ve İnternet hizmetleri gibi faturalarda vergi indirimi , en az 5 ay olmak üzere ödeme kolaylığı ve faturalarda büyük indirimler beklemektedir.

 

Malatya'lı vatandaştan ve Esnaftan kar eden özellikle BANKALAR , AKSA Elektrik , AKSA Doğalgaz , Malatya Büyükşehir Belediyesi'ne bağlı MASKİ , Turkcell , Vodafone , Türk Telekom ve TT  NET gibi Şirketlerin zor gündede Malatya'lıların yanında olup Malatya ve Malatya'lılara sahip çıkması gerekmektedir... Malatya'lıların beklentisi bu yöndedir...

 

Malatya Her zaman sizin yanınızda nasıl olduysa faturalarını borçlarını ödedilerse , şimdi sıra sizde....BANKALAR , AKSA Elektrik , AKSA Doğalgaz , MASKİ , Turkcell , Vodafone , Türk Telekom ve TT  NET  gibi firmalar   Şimdi birlik olma zamanı kar değil etme değil vefa borcunuzu ödeme zamanı 

Kaynak: (MHA) - Malatyahaberajans Editör: Hidayet ÖZPOLAT
 
Etiketler: Şimdi, Depremde, Zarar, Gören, Malatya'ya, Sahip, Çıkma, Zamanı,
Haber Videosu
Yorumlar
Ulusal Gazeteler
Yazarlar
Arşiv
Modül 1


 

Haber Yazılımı