Haber Detayı
09 Temmuz 2021 - Cuma 18:38 Bu haber 4107 kez okundu
 
Şerif Aykız, Başkan Gürkan Minik Eyüp Çınar’a Umut Oldu
( MATEK - DER ) Malatya Tekstil Konfeksiyon Derneği Başkanı Şerif Aykız , SMA TIP 1 hastası minik Eyüp Çınar’a verdikleri destekten dolayı Malatya Büyükşehir Belediye Başkanı Selahattin Gürkan'a teşekkür etti.
Yaşam Haberi


MATEK - DER Başkanı Şerif Aykız'dan, Başkan  Selahattin Gürkan'a Teşekkür 

( MATEK - DER )  Malatya Tekstil Konfeksiyon Derneği Başkanı Şerif Aykız , SMA TIP 1 hastası olan ve her geçen gün hareket kabiliyetini biraz daha kaybeden minik Eyüp Çınar’ın yaşama tutunabilmesi  ve tedavi masraflarının karşılanması için  tüm Malatya olarak büyük bir kampanya yürütülüyor.

 ( MATEK - DER )  Malatya Tekstil Konfeksiyon Derneği Başkanı Şerif Aykız ,  SMA TIP 1 hastası minik Eyüp Çınar’a  verdikleri destekten dolayı Malatya Büyükşehir Belediye Başkanı Selahattin Gürkan'a teşekkür etti.

 

Başkan Aykız , SMA TIP 1 hastası olan minik Eyüp Çınar’a durumu izah ettiğimiz ilk dakikadan itibaren  desteğini esirgemeyen, MATEK - DER  olarak şehrin bir çok farklı noktalarında bulunan  Malatya  Kültür AŞ'ye ait Malatya'nın muhtelif yerlerindeki reklam panolarını hiç bir ücret talep etmeden SMA TIP 1 hastası minik Eyüp Çınar’a  tahsis eden   Başta  Malatya Büyükşehir Belediye Başkanı Selahattin Gürkan'a , konuyu ilk iletiğimiz günden itibaren her türlü desteği esirgemeyen Selahattin Gürkan Başkanımızın Danışmanı Hamit Özpolat'a , Malatya  Kültür AŞ'ye ve tüm çalışanlarına şahsım ve Dernek Yönetimi ve tüm üye arkadaşlarım  adına  bizleri yanlız bırakmayan dualarını esirgemeyen tüm  Malatya Büyükşehir Belediyesi çalışanlarına  çok teşekkür ediyorum dedi.

Başkan Şerif Aykız Malatya Tekstil ve Konfeksiyoncular Derneği olarak  bu minik evladımız için  bizlerde tüm üye arkadaşlarımızla birlikte seferber olduk. Minik Eyüp Çınar’ın tedavisi için bizler dernek olarak ciddi maddi ve manevi destek   olduk. Özellikle  minik evladımız için yürütülen yardım kampanyasına MATEK - DER üyesi olan tüm fabrika sahibi arkadaşlarımız ve fabrika çalışanı her bir kardeşimiz bu yardım kampanyasına maddi manevi destek verdi.   Ben şahsım ve Dernek Yönetimi ve tüm üye arkadaşlarım  adına  bizleri yanlız bırakmayan dualarını esirgemeyen herkese çok teşekkür ederim. Başkan Şerif Aykız  İnşallah minik evladımız Allah'ın izni ile en kısa zamanda sağlığına kavuşur dedi.

Kaynak: (MHA) - Malatyahaberajans Editör: Hidayet ÖZPOLAT
 
Etiketler: Şerif, Aykız,, Başkan, Gürkan, Minik, Eyüp, Çınar’a, Umut, Oldu,
Haber Videosu
Yorumlar
Ulusal Gazeteler
Yazarlar
Anketler
Bugün Seçim Olsa Hangi Partiye Oy Verirsiniz ?
Arşiv
Modül 1


 

Haber Yazılımı