Haber Detayı
15 Mayıs 2018 - Salı 19:24
 
Selehattin Gürkan " Van Altın Göl" Ödülüne Layık Görüldü
Anadolu Basın Birliği Van Şubesi tarafından düzenlenen Uluslararası "Altın Göl" Başarı ödüllüne Battalgazi Belediye Başkanı Selahattin Gürkan, layık görüldü.
Gündem Haberi


Başkan Selahattin Gürkan’a Bir Ödül’de Van Basınından , Gürkan "Altın Göl" Ödülüne Layık Görüldü

 

Gürkan, Mahallelik projesi kapsamında Uluslararası "Altın Göl" Başarı ödülüne layık görüldü.

 

Anadolu Basın Birliği Van Şubesi tarafından düzenlenen Uluslararası "Altın Göl" Başarı ödüllüne layık görülen Battalgazi Belediye Başkanı Selahattin Gürkan, kamuoyunda büyük takdir gördü.

 

Mahallelik projesi ile "Altın Göl" ödüllünü Malatya Battalgazi halkına kazandıran Gürkan, bu önemli projesi ile bir çok gencin hayatında değişmelere yol açacağı belirtildi. Gürkan, bilindiği üzere Mahallelik projesi ile alakalı daha önce şu açıklamalarda bulunmuştu; " Hücreler nasıl bedenin sağlıklı olmasına vesile oluyorsa, buna paralel olarak Mahallelerimiz de ne kadar huzurlu güvenli olursa, şehirlerde yaşayan gençlerin de refah seviyesi o kadar yüksek olur.

 

Modern çağın insanları her geçen gün yalnızlaşırken, bireysel yaşamlarda artış meydana gelmektedir. Bizleri bir arada tutacak, birlik beraberliğimizi pekiştirecek ve birlikte yaşama duygusunu tekrar tesis edecek olan yegâne unsur, nitekim 'Mahallelerimizdir projesidir' bu projenin Türkiye gündemine oturması bizleri mutlu etmiştir" diyerek Mahallelik projesinin öneminde dikkat çekti.

 

"Mahallelik projesi"

Mahallelerimiz bir ülkenin hücreleri gibidir.

Hücreler nasıl bedenin sağlıklı olmasına vesile oluyorsa, "Mahallelerimizde" ne kadar huzurlu güvenli olursa, o il veya ülke o kadar refah seviyesi yüksek olur. Gürkan'ın "Mahallelerimizdir" projesi Türkiye gündemine oturmayı başarmıştır.

 

Başkan Gürkan, Selçuklu Mimarisine uygun Belediye sarayını yaparak büyük takdir görmeyi başarmıştır.

 

Gürkan, Tarihi eserleri yeniden canlandırarak, MALATYA ekonomisine katkı sağlamıştır. Ayrıca bu önemli projeyle kamuoyunun takdirini kazanmıştır.

 

Anadolu Basın Birliği Van Şube Başkanı ve aynı zamanda Uluslararası "Altın Göl" Başarı ödül projesinin mimarı Ayhan Yazlık, "Mahallelik Projesi ile Türkiye'nin gündemine oturan Malatya Battalgazi Belediye Başkanı Selahattin Gürkan'ı canı gönülden tebrik ediyor başarılarının devamını diliyoruz" diyerek Uluslararası "Altın Göl" Başarı Ödüllünü almak çok zor olduğunu dile getirdi.

Kaynak: (Bülten ) - Bülten Haberler Editör: Hidayet ÖZPOLAT
 
Etiketler: Selehattin, Gürkan, ", Van, Altın, Göl", Ödülüne, Layık, Görüldü,
Haber Videosu
Yorumlar
Ulusal Gazeteler
Yazarlar
Süper Lig
Takımlar
P
Av
M
B
G
O
Arşiv
Modül 1


 

Haber Yazılımı