Haber Detayı
15 Ekim 2020 - Perşembe 17:13 Bu haber 4089 kez okundu
 
Şehrimizle İlgili Yatırım ve Projeler Hakkında Bilgi Verdik
Malatya Büyükşehir Belediye Başkanı Selahattin Gürkan, Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’a şehrimizle ilgili yatırım ve projelerimizin son durumunu arz ettik” ifadelerini kullandı
Gündem Haberi


CUMHURBAŞKANIMIZ SAYIN RECEP TAYYİP ERDOĞAN, GÜRKAN VE ÇALIK’I KABUL ETTİ

Malatya Büyükşehir Belediye Başkanı Selahattin Gürkan, 25 Ekim’de Malatya’ya gelerek bir dizi açılış ve ziyaretlerde bulunup, AK Parti İl Kongresine katılacak Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ı ziyaret etti.

 

GÜRKAN: ŞEHRİMİZDEKİ YATIRIM VE PORJELERLE İLGİLİ SON DURUMU ARZ ETTİK

Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın 25 Ekim’de Malatya’ya gerçekleştireceği ziyaret öncesi Türkiye Büyük Millet Meclisi’nde bir dizi temaslarda bulunan Malatya Büyükşehir Belediye Başkanı Selahattin Gürkan, AK Parti MKYK Üyesi ve Malatya Milletvekili Öznur Çalık ile birlikte Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan ile bir görüşme gerçekleştirdi.

 

Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın TBMM’deki AK Parti Grubu’na yönelik konuşmaları sonrası gerçekleşen ziyarette, Cumhurbaşkanımızın Malatya’ya geleceği ziyaret programı, şehrimize yönelik yatırım ve projelerin son durumu görüşüldü. Cumhurbaşkanımızın meclisteki yoğun gündem ve mesaileri içerisinde kendilerine zaman ayırmasından dolayı teşekkürlerini ileten Malatya Büyükşehir Belediye Başkanı Selahattin Gürkan, “Ülkemizin yoğun gündemi içerisinde bizleri kabul eden Sayın Cumhurbaşkanımıza hemşerilerim adına teşekkür ediyorum. Kendilerinin Malatya’ya özel bir muhabbet ve sevgileri olduğunu biliyoruz. Malatya ziyaretleri öncesi MKYK üyemiz ve Malatya Milletvekilimiz Öznur Hanım ile birlikte şehrimizle ilgili yatırım ve projelerimizin son durumunu arz ettik” ifadelerini kullandı. Malatya Büyükşehir Belediye Başkanı Selahattin Gürkan daha sonra Tarım ve Orman Bakanı Dr. Bekir Pakdemirli’yi ziyaret etti.

Kaynak: (Bülten ) - Bülten Haberler Editör: Hidayet ÖZPOLAT
 
Etiketler: Şehrimizle, İlgili, Yatırım, ve, Projeler, Hakkında, Bilgi, Verdik,
Haber Videosu
Yorumlar
Ulusal Gazeteler
Yazarlar
Arşiv
Modül 1


 

Haber Yazılımı