Haber Detayı
04 Haziran 2019 - Salı 19:12 Bu haber 1417 kez okundu
 
Seçimde Oy Vermedik , Çöpümüzü Toplamıyorlar
Arguvan Belediyesinin Seçimde kendisine oy vermeyen vatandaşın çöpünü almayarak mağduriyet yarattığı iddiası şaşkınlık yaratıyor.
Siyaset Haberi


Arguvan Belediyesinin Seçimde kendisine oy vermeyen vatandaşın çöpünü almayarak mağduriyet yarattığı iddiası şaşkınlık yaratıyor.

 

Apası ( Konakbaşı) Sinemi mezrasından Ali Varol anlatıyor. "Beş yıl boyunca Arguvan Belediyesi bize iki defa kepçe gönderdi. Birinde kepçe benim evin duvarını yıktı. İkincisinde çöp bidonuna çarptı. Çöplerin alınması için dilekçe verdik. Yine alınmadı. Benim hanım diyaliz hastası atılan kimyasal çöplere arılar konarak çevreye zarar veriyor. Aynı zamanda arılar zarar görüyor. Neden çöp almıyorsunuz dediğimizde" çöp arabasının dönecek yeri yok" diyorlar. Tüm mesele seçimde oy vermemek bu nedenle cezalandırılıyoruz. Bunun başka izah tarzı yok" diyerek sorununu anlatıyor.

 

Bir süredir devam eden çöp sorununa verilen dilekçeye rağmen çözüm bulunmaması şeffaf ve eşit hizmet anlayışı ile yola çıkan CHP’li bir belediyeye yakışmamaktadır. Çöp konteyneri konulmuşsa çöplerde bir şekilde alınabilir, ayrıca yol dar ise yine yolu genişletecek olanda resmi kurumlardır.

 

Bu konuda tereddüt yaşayanlar Ali Varol ile iletişim kurup daha fazla bilgi edinebilirler.

 Haber ve Fotoğraf: Rıza Parlak 

Kaynak: (Bülten ) - Bülten Haberler Editör: Hidayet ÖZPOLAT
 
Etiketler: Seçimde, Oy, Vermedik, ,, Çöpümüzü, Toplamıyorlar, ,
Haber Videosu
Diğer Fotoğraflar
Yorumlar
Ulusal Gazeteler
Yazarlar
Arşiv
Modül 1


 

Haber Yazılımı