Haber Detayı
06 Ekim 2021 - Çarşamba 17:33 Bu haber 2292 kez okundu
 
Sami Daşkıran, Türkiye'nin ve Milletin Gelecek Umudu Biziz
Gelecek Partisi Battalgazi İlçe Başkanı Sami Daşkıran, "Gelecek Bizim, Gençlik Bizim" diyerek çıktığımız yolda bir çok genç kardeşimiz Partimize üye olmak için bizleri ziyaret etti.
Siyaset Haberi


Gelecek Partisi Battalgazi İlçe Başkanı Sami Daşkıran, "Gelecek Bizim, Gençlik Bizim" diyerek çıktığımız yolda bir çok genç kardeşimiz partimize üye olmak ve bizlerle yol arkadaşı olmak üzere üyelik başvurusunda bulundular. Bugün yaklaşık 54 kardeşimizi partimize üye oldu. 

 

Partimize sadece genç kardeşlerimiz değil  tüm  vatandaşlarımız büyük teveccüh göstererek üye olmak isitiyorlar. Genel Başkanımız Prof. Dr. Ahmet Davutoğlu ilderliğininde partimiz her geçen gün büyüyerek ilerliyor. Türkiye'de mevcut Cumhur İttifakının durumu ortada. Yolsuzluk , Yoksulluk , Yandaşçılık, Liyakatsizlik ve Torpil almış  başını gidiyor.  Her gün Türkiye'de Cumhur ittifakı ile özellikle AKP ile ilgili olumsuzluklar Türkiye'yi dönülmez bir uçuruma götürüyor.  Bu tehlikeyi gören gençlerimiz bugün ki tabirle Z Kuşağı bu gidişe dur demek için Bizim Partimiz  başta olmak üzere diğer muhalefet partilerini destekleyerek Ülkenin geleceğine umut olmak için bizlerin saflarına  katılıyor.

 

Başkan Sami Daşkıran,  Malatya'nın Geleceği için , Ülkemizin Geleceği İçin , Milletimizin ve Gençlerimizin Geleceği için GELECEK PARTİSİ İktidara hazırdır.  Bizler tüm hemşehrilerimizi Gelecek Partisi Çatısı altında ülkenin Geleceği için üye olmaya desteklemeye bekliyoruz dedi.

Kaynak: (Bülten ) - Bülten Haberler Editör: Hidayet ÖZPOLAT
 
Etiketler: Sami, Daşkıran,, Türkiye'nin, ve, Milletin, Gelecek, Umudu, Biziz,
Haber Videosu
Yorumlar
Ulusal Gazeteler
Yazarlar
Anketler
Bugün Seçim Olsa Hangi Partiye Oy Verirsiniz ?
Arşiv
Modül 1


 

Haber Yazılımı