Haber Detayı
26 Eylül 2021 - Pazar 19:28 Bu haber 3521 kez okundu
 
Pütürge Eğitim Vakfı Dr. Hasan Hüseyin Şener'e Emanet
Merkezi İstanbul'da Bulunan Pütürge Eğitim Vakfı'nın Kongresinde Başkanlığa Dr. Hasan Hüseyin Şener Getirildi.
Eğitim Haberi


Pütürge Eğitim Vakfı'nın  Kongresi İstanbul'da Yoğun Bri Katılımla İstanbul Fatih'de Akgün Otel'de Gerçekleştirildi. Yeni Başkan  Dr. Hasan Hüseyin Şener  Oldu.

 

Pütürge Eğitim Vakfı Başkanı Av. Nami Korkmaz başkanlığı bırakması sonrası alınan Kongre Kararı ile yapılan seçimlerde 183 delegenin geçerli oyunun 92'sini alan  Dr. Hasan Hüseyin Şener  Pütürge Eğitim Vakfı'nın Yeni Başkanı oldu.

2 Adayın yarıştığı Pütürge Eğitim Vakfı  Kongresinde yapılan oylama sonucu  Dr. Hasan Hüseyin Şener  92 , diğer aday Mustafa Karakaş ise  91  oy aldı.   Bu oylama sonucunda 1  oy  fazla alan Dr. Hasan Hüseyin Şener Pütürge Eğitim Vakfı'nın Yeni Başkanı oldu.

Fatih'de Akgün Otelde yapılan Pütürge Eğitim Vakfı Kongresinin Divan Başkanlığını Hidayet Işık, Divan Üyeliklerinde ise  Niyazi Onur ve Osman Dursun görev aldı.  

 

Pütürge Eğitim Vakfı Yeni Başkanı Dr. Hasan Hüseyi Şener  konuşmasında şunları söyledi ;  Kongremizde ne sonuç çıkarsa çıksın hepimizin amacı Pütürge'mize hizmet etmektir. Biz burada Mustafa Karakaş Kardeşimizle Pütürge'mize hizmet etmek için yarıştık. Bu seçimin ne kazananı vardır ne kaybedeni. Hepimizin ortak paydası Doğduğumuz yer olan Pütürge'mize hizmettir. Bugün burada Pütürgemiz için hep beraber bir araya geldik. Bizlere oy veren vermeyen her bir hemşehrime şahsım ve yönetim kurulum adına teşekkür ediyorum.  Bizler  Pütürge Eğitim Vakfı'na nasıl daha iyi katkı sağlarız diye uzun zamandır çalışmalar yapıyoruz. Komisyonlar kuruduk ciddi çalışmalar yaptık. Online eğitim projemiz üzerinde ciddi çalışmalar yapıldı. Askıda ders programıyla örnek çalışma yaptık. Bu projemiz Allah'ın izni ile  Türkiyede ve dünyada örnek bir proje olacak. Tohuma at yeşermese toprak utansın anlayışı ile çalışıyoruz. Ayrıca Pötürge ve Doğanyol'da irtibat bürolarımızı açacağız .   

Başkan Dr. Hasan Hüseyi Şener  Kongremiz başta Pütürge'miz , Malatya'mıza hayırlı olsun. Kongremize gelen ve gelemeyen tüm delegelerimize ve misafirlerimizede teşekkür ediyorum. İnşallah  Hep Birlikte Geleceğin Eğitim Seviyesi Yüksek , Yeni Nesillerini Yetiştirecek bir Pütürge Eğitim Vakfı'nın temellerini inşaa edeceğiz diyerek konuşmasına son verdi.

ASİL  YÖNETİM

Başkan Dr Hasan Hüseyin Şener

Abdullah Işık

Hikmet Tanrıverdi

Bayram Tilbaç

Turan Varan

Gökhan Ceyhan 

Abuzer Karaman 

Mehmet Aslan 

Hasan Fırat

 

YEDEK YÖNETİM

M. Zeki Keklik 

Hasan Aydın 

Ayhan Özatilla 

 

DENETLEME ASİL

Fevzi Kılıç 

Remzi Bayhan 

Raif Akdoğan 

 

DENETLEME YEDEK

Seydi Akçor

 

Kaynak: (MHA) - Malatyahaberajans Editör: Hidayet ÖZPOLAT
 
Etiketler: Pütürge, Eğitim, Vakfı, Dr., Hasan, Hüseyin, Şener'e, Emanet,
Haber Videosu
Yorumlar
Ulusal Gazeteler
Yazarlar
Anketler
Bugün Seçim Olsa Hangi Partiye Oy Verirsiniz ?
Arşiv
Modül 1


 

Haber Yazılımı