Haber Detayı
15 Nisan 2019 - Pazartesi 16:38
 
Polis Teşkilatı Vatanın ve Milletin Bekası İçin Her Zaman Hazırdır
Anadolu Basın Birliği Malatya Şube Başkanı ve Yönetimi Polis Haftası nedeni ile Malatya İl Emniyet Müdürü Dr.Ömer Urhal’ı makamında ziyaret etti.
Gündem Haberi


Polis Teşkilatı Vatanın ve Milletin Bekası İçin Her Zaman Tetiktedir

Anadolu Basın Birliği Malatya Şube Başkanı  ve Yönetimi Polis Haftası nedeni ile Malatya İl Emniyet Müdürü Dr.Ömer Urhal’ı makamında ziyaret etti.  

 

Anadolu Basın Birliği Malatya Şube Başkanı  Zeki Dağ ,  “Kuruluşundan bugüne Milletimizin can ve mal güvenliğini sağlayan Türk Polis Teşkilatımızın 174’ncü kuruluş yıldönümünü kutlamanın gururunu yaşıyoruz.  Polisimiz  zaman  , mekan ve görev ayırımı yapmadan Ülkenin ve Milletin Bekası ve Güvenliği için her daim  canını hiç düşünmeden  ortaya koymuştur. Bugün Malatya’mızda ve Ülkemizde bir Huzur ortamı varsa bunun en büyük sebeplerinden biride Emniyet Teşkilatımızdır. Polisimizdir.  Polisimizin çalışkanlığı ve fedakârlığı tüm milletimiz tarafından takdirle karşılanmaktadır. Bu ziyaret vesilesi ile başta tüm Polis Teşkilatımızın 174. Kuruluş Yıl Dönümünü ve Polis Haftasını kutlar , Geçmişten bugüne Şehit Polislerimize Allah’tan  Rahmet , Gazilerim ize de  sağlık ve mutluluk diliyorum.

 

Başkan  Zeki Dağ , ayrıca Malatya İl Emniyet Müdürü Dr.Ömer Urhal’a Malatya’da görev süresince göstermiş olduğu başarılı çalışmalarından dolayı da teşekkür ediyorum. Sayın Emniyet Müdürümün üstün gayretleri  sayesinde Malatya’mız  daha da yaşanabilir bir Kent haline gelmiştir.  Bu özverili çalışmalarından dolayı burada Şahsınıza ve tüm Teşkilatımızın her bir ferdine Şahsım ve yönetim kurulum adına  ve bir Malatya’lı olarak şehrim adına teşekkür ediyor başarılarınızın devamını diliyorum  dedi.

 

Malatya Emniyet Müdürü Dr. Ömer Urhal   ise ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek şunları söyledi.  Bizler Malatya’nın daha yaşanılabilir ,daha huzurlu bir şehir olabilmesi için ne kadar gayret gösteriyorsak milletimizde bizlere o kadar yardımcı oluyor. Bizler eğer başarılı isek Milletimizin feraseti ve duyarlılığı sayesinde başarılıyız. Siz Basın mensuplarının duyarlılığı ve desteği sayesinde başarılıyız. Bizler bir birimize destek olduğumuz sürece Allah’ın izni ile hiçbir şer odaklarına göz açtırmayacağız. Milletin ve Ülkenin huzurunu bozmasına müsaade emeceğiz izin vermeyeceğiz. Bizler teşkilat olarak   Malatya  Basınının kente karşı duyarlılığını takdir ediyoruz.  Bizler Hep beraber  el ele huzurlu bir Malatya  için her zaman büyük bir özveri ile  birlikte çalışmaya devam edeceğiz dedi.

 

Malatya İl Emniyet Müdürü Dr. Ömer Urhal , Anadolu Basın Birliği Malatya Şube Başkanı ve Yönetimine nezaket ziyaretinden dolayı teşekkür edip, çalışmalarında başarılar diledi.

 

Kaynak: (Bülten ) - Bülten Haberler Editör: Hidayet ÖZPOLAT
 
Etiketler: Polis, Teşkilatı, Vatanın, ve, Milletin, Bekası, İçin, Her, Zaman, Hazırdır,
Haber Videosu
Yorumlar
Ulusal Gazeteler
Yazarlar
Süper Lig
Takımlar
P
Av
M
B
G
O
Arşiv
Modül 1


 

Haber Yazılımı