Haber Detayı
10 Nisan 2018 - Salı 12:31
 
Polis Teşkilatı 173 Yaşında
Emniyet Genel Müdürü Selami Altınok Polis Teşkilatı olarak , 173 yıldır gece gündüz var gücüyle çalışan bir teşkilatın mensupları olmanın onurunu yaşamaktayız.
Asayiş Haberi


Emniyet Genel Müdürü Selami Altınok Polis Teşkilatının Kuruluşunun 173. Yılı Nedeniyle Bir Mesaj Yayınladı.

 

Ülkemizin birlik ve beraberliğinin devamı, huzur ve güven ortamının sağlanması için 173 yıldır gece gündüz var gücüyle çalışan bir teşkilatın mensupları olmanın onurunu yaşamaktayız.

Suçu önleme, suç ve suçluyla mücadelede üstlenmiş olduğunuz görev ve sorumlulukları her zaman layığı ile yerine getirdiğinize olan inancım tamdır. Sizlerin görevinizi ifa ederken hoşgörülü tavrınızla vatandaş ile suçluyu ayırmadaki hassasiyetiniz şahsımı ve desteğini her zaman yanımızda htiğimiz yüce Türk Milletini ziyadesiyle memnun etmektedir.

 

Tüm bu ulvi görevleri yerine getirirken 15 Temmuz hain darbe girişimi esnasında yalnızca milletimizin iradesiyle seçilmiş Gazi Meclis ve bu meclisten zuhur etmiş meşru hükümetin yanında yer alarak hainlerin bertaraf edilmesinde en önemli rolü üstlendiniz.

 

Bununla birlikte halihazırda Zeytin Dalı Harekatı kapsamında Afrin’de kahraman arkadaşlarımızın milli birlik ve beraberliğimizin daha da kuvvetlenmesine ve perçinlenmesine sağladıkları katkıyı da göz önüne aldığımızda duyduğum gururu ifade edecek kelimeyi bulamıyorum.

 

Bu duygu ve düşüncelerle başta Gazi Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere aziz şehitlerimizi rahmet ve minnetle, kahraman gazilerimizi ve emeklilerimizi şükranla anarken sizlerin ve fedakar ailelerinizin 10 Nisan Polis Gününü canı gönülden kutlarım.

 

                                                                                                                                                       

Kaynak: (Malatya Haber Ajans) - Haber Merkezi Editör: Hidayet ÖZPOLAT
 
Etiketler: Polis, Teşkilatı, 173, Yaşında, ,
Haber Videosu
Yorumlar
Ulusal Gazeteler
Yazarlar
Süper Lig
Takımlar
P
Av
M
B
G
O
Arşiv
Modül 1


 

Haber Yazılımı