Haber Detayı
11 Ocak 2019 - Cuma 21:16
 
Özlem Özbek , Çilesiz Sevgi ve Hoş Görü Mahallesi Olacak
Çilesiz Mahallesi Muhtar Adayı Özlem Özbek , bugün gazetecilerle bir araya gelerek Çilesiz Mahallesi ile ilgili projelerini anlattı.
Gündem Haberi


Özlem Özbek , Çilesiz Sevgi ve Hoş Görü Mahallesi Olacak

KOSGEB ve Avrupa Birliği Proje Uzmanı olan Çilesiz Mahallesi Muhtar Adayı Özlem Özbek bugün gazetecilerle bir araya geldi.

 

 31 Mart Seçimlerinin yaklaşmasıyla beraber siyasette ve yerel yönetimlerde olduğu gibi Muhtarlık Seçimlerinde ciddi anlamda hız kazandı.

Yaşadıkları yerlere daha iyi hizmet etmek için yola çıkan muhtar adayları , Türkiye'de olduğu gibi Malatya'da da seçimlere yoğun ilgi gösteriyor.  Özellikle Türkiye geneli ve Malatya geneli kadın adaylarının sayısının çokluğu gözlerden kaçmıyor.

Yaşadığı yere en iyi hizmeti vermek adına çıkan kadın adaylarından biri de Malatya Yeşilyurt İlçesine Bağlı Çilesiz Mahallesi Muhtar adayı Özlem Özbek.

Basın mensupları ile kahvaltıda bir araya gelen Çilesiz Mahallesi Muhtar Adayı Özlem Özbek, hem kendini hem de muhtar azası olan ekip arkadaşlarını tanıştırarak 5 yıl boyunca Çilesiz Mahallesi için yapılacak projelerini anlattı.  

 

Muhtar Adayı Özlem Özbek,  Kendisinin KOSGEB ve Avrupa Birliği Proje Uzmanı Olmasının çok büyük bir avantaj olduğunu belirterek yaklaşık 17 senelik bir bilgi ve birikime sahip olduğunu , Malatya’da tek TSE Belgesine sahip Proje Uzmanı olduğunu söyleyerek, bu tecrübeyi mahallem için kullanacağım dedi.

Konuşmasına başlarken  tüm basın mensuplarının 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Gününü kutlayan Özlem Özbek, basın gerçekten  ulvi ve kıymetli bir görevi kendisine misyon edinmiş toplumların en önemli mihenk taşlarıdır.  Bugün burada siz değerli insanlarla bir arada olmak gerçekten beni ve ekibimi çok memnun etti. Buraya gelerek bizleri mutlu ve onure ettiniz. Bizler eğer Allah nasip ederde Çilesiz Mahallesinin Muhtarı olursak, mahallemizde geçmişte var olan komşuluk ilişkilerini yeniden canlandıracağız. Bu kapsamda bir çok proje ve çalışma yaparak bizim geçmişteki Mahallelerde yaşanmış Sevgiyi , hoş görüyü , birlikte paylaşma alışkanlıklarını , iyi günde mutlu olmayı , kötü günde üzülmeyi hep birlikte tekrar yaşama alışkanlığını yeniden mahallemize kazandıracağız. Hep birlikte Çilesiz Mahallesi olarak yeniden aile olma kavramını insanlarımıza kazandıracağız. Bizim Dinimizin temeli olan Komşusu Açken Tok Gezen Bizden Değildir anlayışını yeniden  mahallemize kazandıracağız diyerek 31 Mart 2019’da yapılacak olan Yerel Yönetimler ve Muhtarlık Seçimlerinin başta Çilesiz Mahallemize , Malatyamıza ve Ülkemize barış ,  kardeşlik , birlik , dirlik ve huzur getirmesini dilerim dedi.


Çilesiz Mahallesi Muhtar Adayı Özlem Özbek Kimdir ? 


Çilesiz Mahallesi Muhtar Adayı Özlem Özbek Malatya siyasetine yön veren bir aileden geliyor. Merhum Malatya Senatörü Emekli Albay Hamdi Özer’in yeğeni. Malatya’da 1982 yılında dünyaya gelen genç Muhtar adayı Özlem Özbek, Üniversite mezunu. Çilesiz Mahallesinin yerli ailelerinden olan Özbek ailesinin 17 yıllık gelini ve 3 çocuk annesi. Özlem Özbek aynı zamanda Begüm Kartal Okul Aile Birliği Başkanlığını da yürütüyor.


ÇİLESİZ MAHALLESİ MUHTAR ADAYI VE AZALARI:
Muhtar Adayı: Özlem Özbek


MUHTAR AZALARI:
Sultan Seval Davut
Hamiyet Akçamur
Birgül Ergen
Gülcan Karabıyık
Songül Çobanlıoğlu
Turan Özbek

Kaynak: (Bülten ) - Bülten Haberler Editör: Hidayet ÖZPOLAT
 
Etiketler: Özlem, Özbek, ,, Çilesiz, Sevgi, ve, Hoş, Görü, Mahallesi, Olacak,
Haber Videosu
Yorumlar
Ulusal Gazeteler
Yazarlar
Süper Lig
Takımlar
P
Av
M
B
G
O
Arşiv
Modül 1


 

Haber Yazılımı