Haber Detayı
04 Nisan 2019 - Perşembe 16:59 Bu haber 1367 kez okundu
 
Osman Marasalı 31 Mart Yerel Seçimlerini Değerlendirdi
Saadet Parti'sinden Malatya Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Olan Osman Cemali Marasalı 31 Mart Yerel Seçimleri İle İlgili Değerlendirmede Bulundu.
Siyaset Haberi


Saadet Parti'sinden Malatya Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Olan  Osman Cemali Marasalı 31 Mart Yerel Seçimleri İle İlgili Şu Değerlendirmede Bulundu; 

 

Osman Cemali Marasalı : 31 Mart seçimlerinde sandık başına giderek oyunu kullanan hemşerilerimize bir kez daha teşekkür ediyorum. Aziz milletimiz her ne kadar “öğretilmiş çaresizlik psikolojisi” içerisinde tercihini yaptı ise de; yaptığı tercihi sorgulamıyor, saygı duyuyorum.

 

Kampanya sürecinde Malatya’mızın sorunları olarak gündeme getirdiğimiz trafik, otopark ve alt merkez meselesinin, seçilen arkadaşlarımızın ekibinde yer alan değerli mimar, mühendis ve şehir plancıları tarafından en iyi şekilde çözüleceğinden emininim. İşsizlik ve yoksullukla mücadele için gündeme getirdiğimiz büyükşehir belediyesi öncülüğünde ortaklaşa sanayileşme, üretici kooperatifleşmesi, dış ticaret şirketi, dijital dönüşüm ofisi, yatırım değerlendirme ofisi, teknoloji ve yazılım ofisi gibi konularda, talep etmeleri halinde göreve getirilen arkadaşlarıma her türlü yardımı yapmaya hazır olduğumu belirtmek isterim.

 

Seçim kampanyasında görev alan başta Hanım ve Gençlik Kolları olmak üzere tüm teşkilat mensuplarımıza, bizimle çalışma nezaketi gösteren tüm kardeşlerimize, gönlünü açan herkese, sosyal medya ekibimize ve basın mensuplarımıza, yanımızda görev yapan emniyet mensuplarına teşekkürü bir borç biliyorum. Bize güvenerek tercihini bizden yana yapan tüm hemşerilerime, kardeşlerime teşekkür ediyorum. Onların güvenlerine layık kalma gayesiyle yaşayacağıma söz veriyorum. Kampanya sırasında Ankara’dan yayılan gergin havanın etkisi altında kalarak kalbimizi kıran, hakkımızda kötü konuşan tüm kardeşlerimizi affediyor ve onlara hakkımı helal ediyorum. Bu vesile ile yapılan seçimin Malatya’mıza hizmet olarak tezahür etmesini Cenab-ı Haktan niyaz ediyor seçilen kardeşlerime üstün muvaffakiyetler diliyorum.

Kaynak: (Bülten ) - Bülten Haberler Editör: Hidayet ÖZPOLAT
 
Etiketler: Osman, Marasalı, 31, Mart, Yerel, Seçimlerini, Değerlendirdi,
Haber Videosu
Yorumlar
Ulusal Gazeteler
Yazarlar
Arşiv
Modül 1


 

Haber Yazılımı