Haber Detayı
25 Nisan 2019 - Perşembe 09:51 Bu haber 1192 kez okundu
 
MÜSİAD ; Başkanımız Malatya İçin Büyük Hizmetler Yapacaktır
MÜSİAD Malatya Şube Başkanı Muharrem Poyraz “Sayın Başkanımız uzun yıllar Battalgazi Belediye Başkanı olarak çok güzel hizmetlere imza attı. Bundan sonrada en iyi hizmetleri Malatya için atacaktır dedi.
Gündem Haberi


MÜSİAD ÜRETİM VE İSTİHDAM NOKTASINDA ÖNEMLİ HİZMETLER ÜSTLENMEKTE

MÜSİAD Malatya Şube Başkanı Muharrem Poyraz Yönetim Kurulu Üyeleri ile birlikte Büyükşehir Belediye Başkanı Selahattin Gürkan’a hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

 

Poyraz: Sayın Başkanımızın hayırlı hizmetler yapacağına inanıyorum

Büyükşehir Belediye Başkanı Selahattin Gürkan’a hayırlı olsun ziyaretinde bulunduklarını belirten MÜSİAD Malatya Şube Başkanı Muharrem Poyraz, “Sayın Başkanımız uzun yıllar Battalgazi Belediye Başkanı olarak çok güzel hizmetlere imza attı. Büyükşehir Belediye Başkanlığı görevinde de tecrübesi ile çok daha hayırlı hizmetler yapacağına inanıyorum. Malatya’nın ileri gitmesi için Sayın Başkanımızın yapacağı hizmetlerde yanında olacağız” dedi.

 

Gürkan: MÜSİAD önemli kuruluşlardan biridir

MÜSİAD’ın Malatya ve Türkiye’deki önemli kuruluşlardan biri olduğunu belirten Büyükşehir Belediye Başkanı Selahattin Gürkan, “MÜSİAD Başkanımıza ve Yönetim Kurulu Üyelerine bu ziyaretlerinden dolayı teşekkür ediyorum. MÜSİAD istihdam ve üretim noktasında orta ölçekli sektörel bazlı çalışmalar noktasında takdire şayan işler yapmaktalar. Malatya’da istihdam ve üretim noktasında önemli hizmetlere aracı oluyorlar. Yerel Yönetimler olarak özellikle sivil toplum kuruluşları, meslek odaları, kanaat önderleri ve sendikalar ile birlikte şehri yönetme azim ve kararlılığında olduğumuzu her platformda dile getirmiştik. Nazik ziyaretlerinden dolayı tekrar teşekkür ediyorum” şeklinde konuştu.

Kaynak: (Bülten ) - Bülten Haberler Editör: Hidayet ÖZPOLAT
 
Etiketler: MÜSİAD, ;, Başkanımız, Malatya, İçin, Büyük, Hizmetler, Yapacaktır,
Haber Videosu
Yorumlar
Ulusal Gazeteler
Yazarlar
Arşiv
Modül 1


 

Haber Yazılımı