Haber Detayı
22 Nisan 2019 - Pazartesi 17:46 Bu haber 1281 kez okundu
 
Muhtarlar , Malatya Valisi Aydın Baruş İle Bir Araya Geldi
Muhtarlar Federasyonu Malatya Şube Başkan ve Yönetimi ve Kuluncak Muhtarlar Derneği Başkan ve Yönetimi , Malatya Valisi Aydın Baruş’a nezaket ziyaretinde bulundu.
Gündem Haberi


Muhtarlar Federasyonu Malatya Şube Başkanlığından Vali Baruş’a Ziyaret

31 Mart Yerel Seçimlerinin ardından göreve başlayan ve Muhtarlar Federasyonu Malatya Şube Başkanlığında yapılan genel kurulda yeniden seçilerek güven tazeleyen Muhtarlar Federasyonu Şube Başkanı Mustafa Eren, yeni yönetim ile birlikte Vali Aydın Baruş’a nezaket ziyaretinde bulundular.

 

Vali Baruş, muhtarların mahallelerin gelişimi ve değişimi konusunda en kaliteli hizmetin en hızlı şekilde vatandaşlara ulaştırılmasında önemli bir görevi yerine getirmekte olduklarını belirterek, ziyaretleri nedeniyle kendilerine teşekkür edip, çalışmalarında başarılar diledi.

 

Kuluncak Muhtarlar Derneğinden Vali Baruş’a Ziyaret

31 Mart Yerel Seçimlerinin ardından göreve başlayan Kuluncak Muhtarlar Derneği Başkanı Tuncer Kaplan, yeni yönetimi ile birlikte Vali Aydın Baruş’a nezaket ziyaretinde bulundular.

 

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek sözlerine başlayan Vali Aydın Baruş, göreve başlayan muhtarlara hayırlı olsun diyerek çalışmalarında başarılar diledi.

Kaynak: (Bülten ) - Bülten Haberler Editör: Hidayet ÖZPOLAT
 
Etiketler: Muhtarlar, ,, Malatya, Valisi, Aydın, Baruş, İle, Bir, Araya, Geldi,
Haber Videosu
Yorumlar
Ulusal Gazeteler
Yazarlar
Arşiv
Modül 1


 

Haber Yazılımı