Haber Detayı
11 Nisan 2019 - Perşembe 13:23 Bu haber 1609 kez okundu
 
Milletin Adamı Başkan İsa Özkan Göreve Başladı
Milletin Adamı Darende Belediye Başkanı İsa Özkan mazbatasını alarak göreve başladı.
Siyaset Haberi


31 Mart Yerel Seçimleri sonucunda Cumhur İttifakı adayı olarak Darende Belediye Başkanı seçilen İsa Özkan mazbatasını alarak göreve başladı.

 

İlçe seçim kurulundaki mazbata alım programının ardından yoğun bir kalabalık eşliğinde belediye binasına hareket eden Özkan burada da kalabalık bir vatandaş topluluğunca karşılandı.


Burada vatandaşlara hitap eden Özkan “Öncelikle süreçte gösterdiğiniz nezaket, sakinlik, hoşgörü ile Darende'ye yakışır şekilde seçime gayret gösterip desteklerinizden dolayı tüm hemşehrilerime teşekkür ediyorum. Biz seçimle beraber bize oy vereni vermeyeni sandıkta bıraktık ve Darende'nin her bölgesine adaletli bir şekilde hizmet edeceğiz. Bugünden itibaren bizim tek kimliğimiz herkesin belediye başkanı olmaktır. Ben sizlerin emrindeyim, kapım 24 saat açık. Özellikle belirtmek istiyorum araya bir aracı koymadan bir sorununuz varsa oy verdim vermedim hiçbir endişe içinde olmadan tüm hemşehrilerime hizmete hazırız. Ekibimizle personelimizle bugünden itibaren Darendemizi adına yakışan bir şehir haline getirmek için var gücümüzle çalışacağız” ifadelerini kullandı.

 

"Bugünden İtibaren Tek Kimliğimiz Herkesin Belediye Başkanı Olmaktır."


Darende Belediye Başkanı İsa Özkan , Kıymetli Hemşehrilerim, Belediye işi gönül işi diyerek çıktığımız bu yolda, 31 Mart Yerel Seçimleri neticesinde sizlerin Cumhur İttifakına verdiği destek ve Yüce Allah'ın izniyle Darende Belediye Başkanı seçilerek görevime başlamış bulunmaktayım. Bizleri bu göreve layık gören Darende Halkına canı gönülden teşekkür ediyorum. Bugünden itibaren tek kimliğimiz, hiçbir ayrım yapmadan herkesin Belediye Başkanı olmak, Meclis Üyelerimizle, personelimizle birlikte gece gündüz çalışarak 67 Mahallesiyle Darende'nin tamamına eşit ve adaletli hizmet sunmaktır. İnşallah birlik ve beraberlik içinde, Darende'mizi adına yakışan bir şehir haline getireceğiz. Hepinizi sevgi, saygı ve muhabbetle selamlıyorum dedi.


Özkan konuşmasının ardından Başkanlık makamına geçerek Belediye Meclis Üyesi Gazi Karakaya'dan görevi devraldı. Devir teslim programının ardından ise belediye sosyal tesislerinde vatandaşlarla bir araya gelerek istişarelerde bulundu ve vatandaşların tebriklerini kabul etti.

Kaynak: (Bülten ) - Bülten Haberler Editör: Hidayet ÖZPOLAT
 
Etiketler: Milletin, Adamı, Başkan, İsa, Özkan, Göreve, Başladı,
Haber Videosu
Diğer Fotoğraflar
Yorumlar
Ulusal Gazeteler
Yazarlar
Arşiv
Modül 1


 

Haber Yazılımı