Haber Detayı
01 Mart 2019 - Cuma 16:27 Bu haber 1321 kez okundu
 
Milletimiz Fotoğraf Arkasına Saklananlara Ders Verecek
İYİ Parti Battalgazi Belediye Başkan Adayı Ali Ekinci, Cumhurbaşkanının resminin arkasına gizlenip siyaset yapanlara ders vermeliyiz. Milletimiz artık fotoğraf arkasına saklanan bu kısır döngü ekibine son verecektir” dedi.
Siyaset Haberi


Ali Ekinci: “Bu kısır çemberi kıralım”

İYİ Parti Battalgazi Belediye Başkan Adayı Ali Ekinci, İnönü caddesi ve Sivas caddesi üzerinde bulunan esnafları ziyaret ederek sorunlarını dinledi. Ekinci, Bu sefer çemberi kıralım 31 Mart günü bu kısır döngüye son verelim, dedi.

 

Battalgazi Belediye Başkan Adayı Ali Ekinci, “Bize en büyük ikramınızı sandıkta yapın ve bu sefer çemberi kıralım. Cumhurbaşkanının resminin arkasına gizlenip siyaset yapanlara ders vermeliyiz. Milletimiz artık fotoğraf arkasına saklanan bu kısır döngü ekibine son verecektir” dedi.

 

2014 yerel seçimlerine değinen Ekinci, “Geçen dönem bağımsız belediye başkan adayı oldum. 43 bin oy aldık ama 21 bin oyumuzu götürdüler. Ne sandık görevlisi gösterebildik ne de meclis üyesi çıkarabildik. Bu yüzden bu 5’li menfaat şebekesini silmek için birlik olmamız lazım. Bu seçim milat olacaktır. Milletimiz bu kısır döngü ekibine dersini verecektir” diye ifade etti.

Kaynak: (Bülten ) - Bülten Haberler Editör: Hidayet ÖZPOLAT
 
Etiketler: Milletimiz, Fotoğraf, Arkasına, Saklananlara, Ders, Verecek,
Haber Videosu
Yorumlar
Ulusal Gazeteler
Yazarlar
Arşiv
Modül 1


 

Haber Yazılımı