Haber Detayı
07 Mart 2019 - Perşembe 17:17 Bu haber 1304 kez okundu
 
Millet Büyük Birlik Parti’sinin Yeniden Dirilişine Şahit Olacak
(BBP) Büyük Birlik Partisi Malatya Yeşilyurt İlçesi Belediye Başkan Adayı Ercan Altunkaya , İlçe Başkanı ve Meclis üye adayları ile birlikte Anadolu Basın Birliği Malatya Şubesini Ziyaret Etti.
Siyaset Haberi


Yeşilyurt İlçesi Belediye Başkan Adayı Ercan Altunkaya, daha yaşanılabilir bir Yeşilyurt için projelerinin olduğunu ve bu projeleri 15 Mart’ta yapacağı bir basın açıklamasıyla lamuoyuna duyuracaklarını söyledi.  Altunkaya, 31 Mart’a yapılacak yerel seçimlerin Ülkemize ve Malatya’mıza hayırlı olmasını diliyoruz.  Büyük Birlik Parti’sinin yeniden dirilişine şahit olacak. Ülkemizin ve Memleketimizin birliği ve beraberliği için her zaman temel taş olan Büyük Birlik Parti’si bu seçimlerde de birliğin beraberliğin ve kardeşliğin Partisi olacak. Altunkaya Yeşilyurt’ta ve Malatya’da kim   kazanırsa kazansın tabi ki kazanan Yeşilyurt  olsun , Malatya olsun ve Milletimiz olsun. 10 Mart Pazar Günü Saat 14.00’da  Eski Sümer Karakolu bitişiğinde Yeşilyurt Seçim Büromuzun açılışı olacaktır. Tüm Yeşilyurt’luları ve  Hemşerilerimizi bu açılışa bekliyoruz .

 

Başkan Altunkaya Bu ziyaret vesilesi ile 31 Marta yapılacak yerel seçimlerin Ülkemize ve Malatya’mıza tekrar hayırlar getirmesini diliyor sizlere bizleri kabul ettiğiniz için teşekkürlerimizi sunuyorum dedi.

 

Anadolu Basın Birliği Malatya Şube Başkanı Zeki Dağ, 31 Mart Yerel Seçimlerinde tüm Partilere ve adaylarına hak edenin kazanacağı bir seçim yarışında Başarılar diliyorum..  Bu ziyaret münasebetiyle bir seçim öncesi yol arkadaşları ile birlikte geçirdikleri bir helikopter kazasında hayatını kaybeden büyük devlet ve millet adamı Muhsin Yazıcıoğlu’nda Rahmet ve Minnetle anıyorum.  Bizi ziyarete gelen, Büyük Birlik Partisi Malatya Yeşilyurt İlçesi Belediye Başkan Adayı Ercan Altınkaya’ya ve tüm ekibine şahsım ve yönetim kurulu arkadaşlarım adına kendilerine başarılar ve seçim çalışmalarından başarılar diliyorum. Allah yar ve yardımcınız olsun.

Kaynak: (Bülten ) - Bülten Haberler Editör: Hidayet ÖZPOLAT
 
Etiketler: Millet, Büyük, Birlik, Parti’sinin, Yeniden, Dirilişine, Şahit, Olacak,
Haber Videosu
Yorumlar
Ulusal Gazeteler
Yazarlar
Arşiv
Modül 1


 

Haber Yazılımı