Haber Detayı
01 Mart 2019 - Cuma 16:59 Bu haber 1279 kez okundu
 
‘Mikrohavza Projesi’ Ağırlıklı Olarak Malatya'yı Kapsıyor
Genel Müdür Dr. Ahmet İpek,“Çölleşme ve Erozyonla Mücadele Genel Müdürlüğümüz tarafından hazırlanan ve üç ili kapsayan ‘Mikrohavza Projesi’ ağırlıklı olarak Malatya ilini kapsamaktadır dedi.
Gündem Haberi


Tarım ve Orman Bakanlığı Çölleşme ve Erozyonla Mücadele Genel Müdürü Dr. Ahmet İpek, Büyükşehir Belediye Başkanı Hacı Uğur Polat’ı makamında ziyaret ederek bir süre görüştü.

 

İpek: ‘Mikrohavza Projesi’ ağırlıklı olarak Malatya ilini kapsamaktadır

Mikro havza projesi hakkında bilgiler aktaran Çölleşme ve Erozyonla Mücadele Genel Müdürü Dr. Ahmet İpek, “Çölleşme ve Erozyonla Mücadele Genel Müdürlüğümüz tarafından hazırlanan ve üç ili kapsayan ‘Mikrohavza Projesi’ ağırlıklı olarak Malatya ilini kapsamaktadır. Proje kapsamında ilgili kurumlarla toplantı yapıp planlanan çalışmaları paylaştık. Büyükşehir Belediyemize göstermiş oldukları yakın ilgi ve alakadan dolayı teşekkür ediyorum” dedi.

 

Polat: Projenin hayata geçirilmesinde destek ve yardım vermeye hazırız

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Büyükşehir Belediye Başkanı Hacı Uğur Polat ise, “Mikrohavza Projesi belirlenen Adıyaman, Kahramanmaraş, Elazığ ve Malatya’da başlayıp Türkiye’nin geneline yayılacaktır. Projenin tanıtılması için bugün gerçekleştirilen toplantıda projenin detayları diğer ilgili kurumlardaki arkadaşlarla paylaşıldı. Malatya için çok önemli bir proje olduğuna eminim. Büyükşehir Belediyesi olarak projenin hayata geçirilmesinde elimizden gelen destek ve yardımı vermeye hazırız” şeklinde konuştu.

 

Yapılan konuşmaların ardından Büyükşehir Belediye Başkanı Hacı Uğur Polat, Çölleşme ve Erozyonla Mücadele Genel Müdürü Dr. Ahmet İpek’e günün anısına Kayısı Kristali ve kayısı hediye etti.

Kaynak: (Bülten ) - Bülten Haberler Editör: Hidayet ÖZPOLAT
 
Etiketler: ‘Mikrohavza, Projesi’, Ağırlıklı, Olarak, Malatya'yı, Kapsıyor,
Haber Videosu
Yorumlar
Ulusal Gazeteler
Yazarlar
Arşiv
Modül 1


 

Haber Yazılımı