Haber Detayı
05 Mayıs 2019 - Pazar 19:08 Bu haber 1310 kez okundu
 
MHP'li Başkan Samanlı’dan Engellilere Yardım Sözü
MHP Battalgazi İlçe Başkanı Mesut Samanlı, Engelli kardeşlerimize yardım eli uzatarak, sorunlarını Milletvekili Mehmet Celal Fendoğlu’na bir dosya halinde iletti.
Yaşam Haberi


Başkan Samanlı’dan Engellilere Yardım Sözü

MHP Battalgazi İlçe Başkanı Mesut Samanlı, Engelli kardeşlerimize yardım eli uzatarak, sorunlarını Milletvekili Mehmet Celal Fendoğlu’na bir dosya halinde iletti.

 

Engelli vatandaşlarımız ile bir araya gelen MHP Battalgazi İlçe Başkanı Mesut Samanlı, bir süre görüştükten sonra dosya halinde MHP Malatya Milletvekili Mehmet Celal Fendoğlu’na sundu. Milletin Vekili Fendoğlu konu ile ilgileneceğini ve meclis gündemine getireceği sözünü de verdiğini açıklayan Samanlı,” Engeller hayatın ritmini yakalamaya engel olamaz..”dedi.

 

Ortopedik engelli insanların hayatı daha da sağlıklı yaşaması gerektiğini dile getiren Başkan Samanlı, “ortopedik engelli kardeşlerimizin daha aktif hale gelmesi için, engellilerimiz adına bisiklet dağıtımının gerçekleşmesi gerekir.Ortopedik Engelli kardeşlerimizin hayatı daha da sağlıklı yaşaması adına bitip cihazlara ihtiyaçları olmakta. Takdir edersiniz ki akülü sandalyeler şarj durumu olsun bedeni aktif halden pasif hale getir mesi olsun arıza vermesi durumunda engellileri zor duruma koymakdatır. Bu sebepten dolayı genç ve aktif engelli kardeşlerimizi daha aktif tutacak bu mataryeller ihtiyaç olmuştu artık sağlık bakanlığının gerek çevresel gerekse sağlıklı yaşam adına bisiklet dağıtıp insanlarımızı hayata adapte ettiğini biliyoruz. Aynı sorumluluk ve duyarlılık projesini , Engelli fertlere de yapmasını canı gönülden istemekteyiz .Tabi bize destek vermek isteyen gerek iş adamları gerekse de STK larımızın desteklerini bekliyoruz.”dedi.

Kaynak: (Bülten ) - Bülten Haberler Editör: Hidayet ÖZPOLAT
 
Etiketler: MHP'li, Başkan, Samanlı’dan, Engellilere, Yardım, Sözü,
Haber Videosu
Yorumlar
Ulusal Gazeteler
Yazarlar
Arşiv
Modül 1


 

Haber Yazılımı