Haber Detayı
18 Ocak 2019 - Cuma 18:47
 
Mehmet Polat , Başarılı Olan Arkadaşlarımız Cezalandırıldı
Pütürge Belediye Başkanı Mehmet Polat , Malatya’nın ilçeleri arasında ciddi bir kıyım olmuştur ve başarılı olan arkadaşlarımız cezalandırılmıştır” Başta hemşehrimiz Öznur Çalık bu kıyımda başrol oynamıştır Bizlere “ Ciddi bir haksızlık yapılmıştır” dedi.
Siyaset Haberi


Pütürge Belediye Başkanı Mehmet Polat makamında Battalgazi Belediye Başkanı ve AK Parti Büyükşehir Belediye Başkan adayı Selahattin Gürkan ve AK Parti Pütürge Belediye Başkan adayı Mikail Sülük’ün olduğu esnada çarpıcı açıklamalarda bulundu.

 

Görüntüyü izlemek için tıklayın  ; https://www.facebook.com/44mehmetpolat/videos/1509852439159282/

 

Makamında Pütürge AK Parti adayı Mikail Sülük ve Battalgazi Belediye Başkanı Selahattin Gürkan’ın olduğu görülen videoda Başkan Polat, Selahattin Gürkan’ın Büyükşehir Belediyesine aday gösterilmesini sevinçle karşıladığı aktardıktan sonra, “Ama Malatya’nın ilçeleri arasında ciddi bir kıyım olmuştur ve başarılı olan arkadaşlarımız cezalandırılmıştır” Başta hemşerimiz Öznur Çalık bu kıyımda başrol oynamıştır diyen Pütürge Belediye Başkanı Mehmet Polat, “ Ciddi bir haksızlık yapılmıştır” dedi.

 

Reisimiz (Recep Tayyip Erdoğan) daha cezaevinden çıkmadan bu oluşumun içindeyim diyen Başkan Polat, “ Biz sonuna kadar AK Partiliyiz. Aslolan biziz. Biz geldiğimizde Türkiye rekoru kırdık. Bir belediye başkanını uzaklaştırmak için sebep gerekir. Ya siyaseten başarısız olmak gerekiyor. Ya da arsızlık yolsuzluk yapması gerekiyor” dedi.

 

Görüntüyü izlemek için tıklayın  ;  https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=1037298619773506&id=100004801337576

 

Buraya getirdiğimiz yatırımların haddi hesabı yoktur diyen Başkan Polat, “ Halkımız bizden yana… Çeşitli manipülasyonlarla çeşitli entrikalarla , pazarlıklarla ve kendi çıkarlarını düşünen insanları getirmişlerdir. Kesinlikle zinhar kabul etmiyoruz” dedi. Ama haksızlığa uğradık ve bekliyoruz ki durumumuz düzelsin diyen Başkan Polat, “Bu arkadaş  gitsin ilçe başkanlığı yapsın. Bu arkadaş için ben genel merkeze gidip yalvarmışım ki tekrar ilçe başkanı seçilsin. Şahitlerim var. Öznur Çalık Şahit , İç İşleri Bakanı Süleyman Soylu Şahit.Biz arkamızdan hançerlendik.” Kendi elimizle getirdiğimiz arkadaşlarımız tarafından hançerlendik. Halkımız bu durumdan çok şikayetçi. Pütürge kimsenin babasının malı değil. Halkımız bize ne emir ederlerse biz onu yapacağız.dedi.

 

Başkan Polat’ın ardından Selahattin Gürkan ise “Mehmet Bey ile 5 yıl beraber çalıştık. Biz kendisinden memnunuz. Neticede biz bunu bayrak yarışı olarak değerlendiririz.. Siyaset uzun soluklu bir hadisedir. Kısa duygularla hareket edilmemesi gerekir. Esas olan memlekete hizmet etmektir. Akıl ve mantığı öne çıkartmak gerekir. Genel merkezimizin kararıdır ona saygı duymak gerekir” dedi.

 

Görüntüyü izlemek için tıklayın  ;   https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=1037298619773506&id=100004801337576

Kaynak: (Bülten ) - Bülten Haberler Editör: Hidayet ÖZPOLAT
 
Etiketler: Mehmet, Polat, ,, Başarılı, Olan, Arkadaşlarımız, Cezalandırıldı,
Haber Videosu
Yorumlar
Ulusal Gazeteler
Yazarlar
Süper Lig
Takımlar
P
Av
M
B
G
O
Arşiv
Modül 1


 

Haber Yazılımı