Haber Detayı
02 Mart 2019 - Cumartesi 22:38 Bu haber 1319 kez okundu
 
Mehmet Çınar, Seçim Çalışmalarını Tüm Hızıyla Sürdürüyor
Yeşilyurt Belediye Başkanı ve AK Parti Yeşilyurt Belediye Başkan Adayı Mehmet Çınar, "Yeşilyurt'ta rekor oy ile seçilip, daha fazla hizmet getirmek istiyoruz"
Siyaset Haberi


Çınar, seçim çalışmalarını tüm hızıyla sürdürüyor

Mehmet Çınar: "Yeşilyurt'ta rekor oy ile seçilip, daha fazla hizmet getirmek istiyoruz"

 

Yeşilyurt Belediye Başkanı ve AK Parti Yeşilyurt Belediye Başkan Adayı Mehmet Çınar, Yeşilyurt'ta önemli hizmetler yaptıklarını ifade ederek, "Yeşilyurt'ta rekor oy ile seçilip, daha fazla hizmet getirmek istiyoruz" dedi.

 

Mehmet Çınar, 31 Mart'ta gerçekleştirilecek olan yerel seçim kapsamında çalışmalarını tüm hızıyla sürdürüyor.

 

Çınar, çalışmaları öncesinde Yusuf Mirza'nın davetlisi olarak Şehit Öğretmen Elif Livan Anaokulu'nda "Tohumların Yolculuğu" projesi kapsamında okulun bahçesinde öğrencilerle birlikte uçan balonlarla çınar tohumlarını gökyüzüne bırakarak, fidan dikti.

 

Yeşilyurt Belediye Başkanı ve AK Parti Yeşilyurt Belediye Başkan Adayı Mehmet Çınar, daha sonra Yakınca Onbin Konutlardaki esnafları ziyaret ederek, vatandaşlarla bir araya geldi.

 

Ziyareti sonrası açıklama yapan Çınar, 31 Mart seçimlerinin her ne kadar yereli ilgilendirse de ülkenin geleceği açısından büyük önem taşıdığına dikkat çekti.

 

Çınar, 6 Mart Çarşamba günü 14.30'da Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın Malatya Büyükşehir Belediye binası yanındaki miting alanında Malatyalılarla buluşacağını anımsatarak, "Cumhurbaşkanımız Malatya'mıza teşrif edecekler. Hemşerilerimizi Çarşamba günü cumhurbaşkanımızı en iyi şekilde misafir etmeye davet ediyoruz" dedi.

 

31 Mart'ta gerçekleştirilecek olan yerel seçimin önemine vurgu yapan Çınar, "31 Mart'a kadar durmadan, dinlenmeden çalışacağız. Esnaf ve vatandaşlarımızı ziyaret ederek hem seçimle ilgili bilgilendiriyoruz hem de bölgelerde yapacağımız çalışmalarla ilgili istişarelerde bulunuyoruz. Amacımız rekor oy ile Yeşilyurt'ta seçimi kazanmak. Yerelde elimizi güçlendirirsek, genelde de yereldeki elimizde bulunan verilerle daha fazla hizmet getireceğiz" diye konuştu.

Yeşilyurt Belediye Başkanı ve AK Parti Yeşilyurt Belediye Başkan Adayı Mehmet Çınar, daha sonra Bölgesel Amatör Futbol Ligi (BAL) 2.Grup'ta şampiyonluk mücadelesi veren Malatya Yeşilyurt Belediyespor Kulübü'nü ziyaret etti. Tesiste kulüp yönetimi, teknik heyet ve futbolcularla bir araya gelen Çınar, ligde takıma başarılar dileyerek, şampiyonluk beklediklerini ifade etti.

Kaynak: (Bülten ) - Bülten Haberler Editör: Hidayet ÖZPOLAT
 
Etiketler: Mehmet, Çınar,, Seçim, Çalışmalarını, Tüm, Hızıyla, Sürdürüyor,
Haber Videosu
Yorumlar
Ulusal Gazeteler
Yazarlar
Arşiv
Modül 1


 

Haber Yazılımı