Haber Detayı
03 Aralık 2018 - Pazartesi 02:27
 
MASTÖB Ankara Şubesi 2019 Yılı Planlama Toplantısını Yaptı
MASTÖB (Malatya Sivil Toplum Örgütleri Birliği)Ankara Şube Yönetim kurulu üyeleri Sahipleri de Malatya'lı olan Bolu Koru Otel'de bir araya gelerek çalışmalar ve önümüzdeki 2019 yılının planlamasını yaptı.
Gündem Haberi


MASTÖB(Malatya Sivil Toplum Örgütleri Birliği)Ankara Şube Yönetim kurulu üyeleri Bolu Koru Otel'de  ailece bir araya geldi.

 

MASTÖB Başkanı Kamil Göksu yönetim kurlu üyeleriyle neden burada bir araya geldiklerini şöyle ifade etti.  Uzun zamandır işlerimizin yoğunluğundan dolayı ben ve arkadaşlarım bir araya gellemiyorduk.  Bu sefer tüm üye arkadaşlarımız aileleri ile birlikte Sahipleride Malatya'lı olan Bolu Koru Otel'de bir araya gelip istişarede bulunmaya karar verdik. MASTÖB Ankara Şubesi olarak hem içinde bulunduğumuz 2018 yılındaki faliyetlerimizi gözden geçirdik  hemde 2019 yılının planlamasını yapmaya karar verdik. Bu vesile iile burada tolanmaya istişare etmeye karar verdik.  

 

Başkan Kamil Göksu ;  Prof Dr.Hasan Biri hocamıza ait olan koru otelinin modern bir şekilde dizayn edildiğini İstanbul’a gidip gelirken görmüştüm. Böyle güzel bir donanıma sahip otelde konaklayarak ailece bir hafta sonunu geçirmeyi planladık. Tabi böyle güzel ve modern bir otelden Türkiye genelindeki tüm hemşerilerimizin de istifade etmesini arzu ediyoruz. Bu bağlamda üyelerimiz adına indirim kartları çıkartacağız. Bu kartlar hem KORU HOTEL de hem de KORU HASTANELERİN de  geçerli olacaktır. MASTÖB  ün özellikle İstanbul ve Ankara da ki üyelerinin çok kolay istifade edebilecekleri bir otel olduğunu söylemek istiyorum hatta genel merkezimizin Ankara ile bağlantılı yapacakları toplantılarının burada gerçekleşmesi çok yerinde olur. Önümüzdeki günlerde MASTÖB Ankara olarak İstişare Kurulu üyelerimizle beraber kapsamlı bir istişare toplantısı düşünüyoruz. Öncelikle indirim kartlarımızı çıkarttıktan sonra yapabiliriz .Burada amacımız tüm hemşerilerimiz  arasında köprü olup ekonomik bir şekilde iyi ve kaliteli hizmetlerden yararlanmalarını sağlamak.

 

Yönetim kurulumdaki arkadaşlarımla beraber değerli eşlerine gösterdikleri yakın ve samimi ilgiden dolayı Prof Dr.Hasan Biri ve saygı değer eşleri Prof Dr.Aydan Biri ye teşekkür ediyorum dedi. 

Kaynak: (Bülten ) - Bülten Haberler Editör: Hidayet ÖZPOLAT
 
Etiketler: MASTÖB, Ankara, Şubesi, 2019, Yılı, Planlama, Toplantısını, Yaptı,
Haber Videosu
Yorumlar
Ulusal Gazeteler
Yazarlar
Süper Lig
Takımlar
P
Av
M
B
G
O
Arşiv
Modül 1


 

Haber Yazılımı