Haber Detayı
27 Mart 2018 - Salı 15:24
 
MASTÖB Akademi “ Uygulamalı Girişimcilik Eğitimi “ Başladı
(MASTÖB) Malatya Şubesi , KOSGEB ve İŞKUR Malatya İl Müdürlüğü Tarafından yürütülen “ Uygulamalı Girişimcilik Eğitim “ Kursu Başladı
Eğitim Haberi


MASTÖB Akademi “ Uygulamalı Girişimcilik Eğitimi “ Başladı

 

Malatya Sivil Toplum Örgütleri Birliği (MASTÖB) Malatya Şubesi , KOSGEB ve İŞKUR Malatya  İl Müdürlüğü İle Ortak Yürütülen Proje Kapsamında  KOSGEP - İŞKUR Eğitmeni Mehmet Yılmaz öncülüğünde   50 Kişiye “ Uygulamalı Girişimcilik Eğitimi “ Veriliyor.

 

(MASTÖB) Malatya Şube Başkan Yardımcısı Hidayet Özpolat ; MASTÖB Olarak ilkini bugün gerçekleştirdiğimiz MASTÖB Akademi “ Uygulamalı Girişimcilik Eğitimi “ başladı. Kursun başta katılımcı arkadaşlarımıza hayırlı uğurlu olmasını diliyorum. Biz MASTÖB Malatya Şube olarak toplumun ihtiyaçlarını karşılayacağı her türlü projenin takipçisi olacağız.  Malatya ve Malatya'lı kardeşlerimiz için ne gerekiyorsa , bırakın başımızı gövdemizi taşın altına koyacağız. Kurslarımız ilk önce 2 grup halinde 25 kişiden oluşan iki gurup halinde devam edecek.  Bu Kursun açılmasında emeği geçen başta Başkanımız Murat Cengiz'e Projelerden Sorumlumuz Başkan Yardımcısı Deniz Şahin'e Eğitimden sorumlu başkan yardımcımız Mehmet Ali Başıbüyük'e , Kadın Kolları Başkanı Saadet Alay ve tüm MASTÖB Ailesine teşekkür ediyorum. Ayrıca MASTÖB Akademi “ Uygulamalı Girişimcilik Eğitimi “ni veren KOSGEP - İŞKUR Eğitmeni Mehmet Yılmaz Hocama teşekkür ediyorum dedi.

 

Başkan Yardımcısı Hidayet Özpolat , 27 Mart Salı  - 30 Mart Cuma tarihleri arasında düzenlenecek ve 4 gün sürecek kurs sonrası MASTÖB Akademi “ Uygulamalı Girişimcilik Eğitimi “ni başarı ile bitiren kursiyerlere belge verilecektir dedi.

 

Kaynak: (Malatya Haber Ajans) - Haber Merkezi Editör: Hidayet ÖZPOLAT
 
Etiketler: MASTÖB, Akademi, “, Uygulamalı, Girişimcilik, Eğitimi, “, Başladı,
Haber Videosu
Diğer Fotoğraflar


Yorumlar
Ulusal Gazeteler
Yazarlar
Süper Lig
Takımlar
P
Av
M
B
G
O
Arşiv
Modül 1


 

Haber Yazılımı