Haber Detayı
10 Mart 2019 - Pazar 23:42 Bu haber 1223 kez okundu
 
Marasalı ve Emine Akkurt , Pazar Yerlerini Ziyaret Etti
Saadet Partisi Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Osman Cemali Marasalı, Yeşilyurt Belediye Başkan Adayı Emine Akkurt ve beraberindeki heyet Pazar pazarını gezerek esnaf ve vatandaşların sorunlarını dinledi.
Siyaset Haberi


MARASALI PAZARCI ESNAFINI DİNLEDİ “PAZAR YERLERİNDEKİ YER SIKINTISINI, KİRALARIN YÜKSEK OLUŞUNU GÜNDEME GETİRECEĞİZ”

Saadet Partisi seçim çalışmalarına aralıksız devam ediyor. Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Osman Cemali Marasalı, Yeşilyurt Belediye Başkan Adayı Emine Akkurt ve beraberindeki heyet Pazar pazarı esnafını ziyaret ederek sorun ve sıkıntıları dinledi. Pazar yerlerindeki yer sıkıntısı ve kiraların yüksek oluşunu gündeme getireceklerini söyleyen Marasalı, Malatya halkının mutlu olmasını sağlayacaklarını söyledi.

 

Saadet Partisi Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Osman Cemali Marasalı, Yeşilyurt Belediye Başkan Adayı Emine Akkurt ve beraberindeki heyet Pazar pazarını gezerek esnaf ve vatandaşların sorunlarını dinledi.

 

Yoğun ilgiyle karşılaşan Saadet Partili adaylar, seçimlerde destek istedi.

Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Osman Cemali Marasalı, pazarcı esnafının ilgisinden duyduğu memnuniyeti dile getirerek, esnafın yaşadığı sorunları sıraladı ve seçildikleri takdirde bu sorunları çözeceklerini ifade etti. Marasalı, “Pazar esnafını ziyaretimizde gördüğümüz en önemli husus ağabeylerimizin bir umudu var, 31 Mart gerçekten halkın gözünde bir umut olarak belirmiş. İnsanlar değişim istiyor. 15 senenin sonunda yaptılarsa da yapmadılarsa da ellerine sağlık, çekilsinler, gençlerin önünü açsınlar diyorlar. Bizde bu doğrultuda kendilerine teşekkür ediyoruz. Onların güvenine layık olmak için elimizden gelen her türlü gayreti göstereceğiz. Özellikle Pazar yerlerindeki yer sıkıntısını, kiraların yüksek oluşunu gündeme getireceğiz. İlan reklam vergilerinin yüksek oluşuyla ilgili esnafın sıkıntılarına çözüm olacağız. Yine en önemli husus, problem Malatya’da yerleşik olan esnafın en önemli problemi olan otopark bizim en önemli gündem maddelerimizden biri. Alt merkezler yine en önemli gündem maddelerimiz. Bu hususlarda en güzel projeleri ortaya koyacağız. Malatya’nın ticaret, sanayi, üniversite konularında halkın mutlu olmasını sağlayacağız.” Diye konuştu.

 

Yeşilyurt Belediye Başkan Adayı Emine Akkurt ise, esnafın işlerinin durgun olduğunu belirterek, çarenin Saadet Partisi olduğuna vurgu yaptı. Akkurt, “İşler durgun. Malum ekonomik sebeplerden dolayı insanlar bekleyiş, arayış içerisindeler. Bizde çare saadet partisi diyerek vatandaşların yanına gidiyoruz. Hemşerilerimiz gördükleri, yaşadıkları doğrultuda doğru karar verecekler. Dua ediyoruz.” dedi.

Kaynak: (Bülten ) - Bülten Haberler Editör: Hidayet ÖZPOLAT
 
Etiketler: Marasalı, ve, , Emine, Akkurt, ,, , Pazar, Yerlerini, Ziyaret, Etti,
Haber Videosu
Diğer Fotoğraflar


Yorumlar
Ulusal Gazeteler
Yazarlar
Arşiv
Modül 1


 

Haber Yazılımı