Haber Detayı
09 Mart 2019 - Cumartesi 14:28 Bu haber 1220 kez okundu
 
Marasalı “Saadet Partisinin, İttifak İddiaları Tamamen Yalandır
Saadet Partisi Malatya Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Osman Marasalı “Saadet Partisinin, ittifak iddiaları tamamen yalandır, İftiradır.”
Siyaset Haberi


Osman Marasalı “Saadet Partisinin, ittifak iddiaları tamamen yalandır, İftiradır.”

 

Saadet Partisi Malatya Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Osman Marasalı 1389 Seçim çevresinde, seçimlere tek başına ve kendi adayları ile giren tek partinin Saadet Partisi olduğunu söyledi.

 

Osman Marasalı, “Seçim sathına girildikten sonra Saadet Partisinin yükselişini görenler Saadet Partisine iftira atmaya başladılar. Seçimlere tek başına girmesine rağmen sanki diğer partilerle ittifak yapıyormuş algısı oluşturmaya başladılar. Şimdi buradan soruyorum: 1389 Seçim Bölgesinin hangisinde Saadet Partisinin Adayı yok? Bu sorunun cevabını veremezlerse iftiracılardır, yalancılardır.

 

Her şey açık seçik net bir şekilde ortadayken bu tür iftiralar, Saadet Partisine değil bu iftirayı atanlara yapışır.”

 

Marasalı, Saadet Partisinin yükselişini önlemek için bir takım algı operasyonlarının son sürat devam ettiğini de ifade ederek konuşmasını şöyle sürdürdü.

 

“Birileri gelip size ‘Saadet Partisi ittifak yapıyor’ derse, onlara inanmayın. Onlar yalancıdır, iftiracıdır, şerefsiz ve haysiyetsiz insanlardır.

 

Saadet Partisi Malatya Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Osman Marasalı seçimlerde bu kez Saadet Partisinin desteklenmesi gerektiğini Saadet Belediyeciliğinin Türkiye’de bir marka olduğunu ifade ederek 94 ruhunu 31 Mart Seçimlerine yansıyacağına inandığını söyledi.

Kaynak: (Bülten ) - Bülten Haberler Editör: Hidayet ÖZPOLAT
 
Etiketler: Marasalı, “Saadet, Partisinin,, İttifak, İddiaları, Tamamen, Yalandır,
Haber Videosu
Yorumlar
Ulusal Gazeteler
Yazarlar
Arşiv
Modül 1


 

Haber Yazılımı