Haber Detayı
23 Ağustos 2019 - Cuma 13:07 Bu haber 1260 kez okundu
 
Malatya Turizm Tanıtım Anketi Devam Ediyor
"Arslantepe ve Keşfedilmemiş Lezzetleri İle Malatya Dünyaya Açılıyor" projesi kapsamında Malatya Turizm Tanıtım Anketi yapılacaktır.
Kültür-Sanat Haberi


Malatya Valiliği İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü tarafından " Malatya Turizm Tanıtım Anketi " Yapılacak.

 

Konuyla İlgili Malatya Valiliği Tarafından Yapılan Yazılı Açıklama Şöyle ; 

Malatya Valiliği İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü tarafından yürütülen, Fırat Kalkınma Ajansı tarafından 2018 yılı Turizm ve Endüstriyel Gelişme Mali Destek Programı kapsamında desteklenen, "Arslantepe ve Keşfedilmemiş Lezzetleri İle Malatya Dünyaya Açılıyor" projesi kapsamındaki turizm tanıtım faaliyetlerinde yararlanmak amacıyla 21-26 Ağustos 2019 tarihleri arasında Malatya Turizm Tanıtım Anketi yapılacaktır.

 

Malatya ve Türkiye geneli olmak üzere iki kategoride yayınlanacak olan bu anket ile hem Malatya halkının hem de ülkemizdeki tüm vatandaşların Malatya turizmine bakış açısını ortaya çıkarmak hedeflenmektedir. Bu anket vasıtasıyla halkımızdan gelecek olan geri bildirimler, şehrimizin turizm potansiyelini değerlendirmede önemli ölçüde yol gösterecek olup bu sektöre yatırım yapmak isteyen yatırımcılara da önemli bir kaynak olacaktır. Ankete aşağıdaki adreslerden erişim sağlanabilmektedir.

 

https://www.malatya.ktb.gov.tr

https://www.facebook.com/malatyakulturturizm/

https://www.instagram.com/malatyakulturturizm/

https://twitter.com/iktm44

Kaynak: (Bülten ) - Bülten Haberler Editör: Hidayet ÖZPOLAT
 
Etiketler: Malatya, Turizm, Tanıtım, Anketi, Devam, Ediyor,
Haber Videosu
Yorumlar
Ulusal Gazeteler
Yazarlar
Arşiv
Modül 1


 

Haber Yazılımı