Haber Detayı
25 Nisan 2019 - Perşembe 11:04 Bu haber 1254 kez okundu
 
Malatya MHP Heyeti Prof. Dr. Erdal Aktürk'ü Ziyaret Etti
MHP Malatya İl Başkanı R.Bülent Avşar ve İl Yönetimi , Malatya Eğitim Araştırma Hastanesi başhekimliğine atanan Prof. Dr. Erdal Aktürk'e hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.
Gündem Haberi


MHP (Milliyetçi Hareket Partisi) Malatya İl Başkanı R.Bülent Avşar, Eğitim Araştırma Hastanesi başhekimliğine ataması yapılan Prof. Dr. Erdal Aktürk'e hayırlı olsun ziyareti gerçekleştirdi.

 

Başkan Avşar il Yönetimi ,MHP Battalgazi Merkez İlçe Başkanı Mesut Samanlı ,Yeşilyurt MHP Encümenlerinden Vahap Murat ve Burhan Kılıç ile birlikte Malatya Eğitim Araştırma Hastanesi başhekimliğine atanan Prof. Dr. Erdal Aktürk'ü makamında ziyaret ederek hayırlı olsun temennilerinde bulundu.

 

Avşar, "Karşılaştığınız türlü güçlüklere rağmen, kutsal mesleğinizin icrasında vatandaşlarımızın sağlık sorunlarının çözümüne yönelik insanüstü gayretiniz bizler için iftihar kaynağıdır. Bu vesileyle size minnet ve şükran duygularımı ifade etmeyi bir görev sayarız. İnsanı yaşatmayı ve insanın acısını azaltmayı, insanlığa daha nitelikli bir hayat sunmayı hedef edinen, bu kutsal, saygın ve onurlu mesleği büyük özveriyle yerine getiren tıp çalışanlarımızın insan hayatına saygıyı ifade etmektedir.Bu vesile ile sizin şahsınızda tüm hastane çalışanlarına görevinizin hayırlı olmasını ve hayırlı hizmetler yapmanızı Cenab-ı Allah'dan niyaz ediyorum"dedi.

 

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Başhekim Aktürk, hastane sorunları ile ilgili Başkan Avşar ile istişarelerde bulundu.

Kaynak: (Bülten ) - Bülten Haberler Editör: Hidayet ÖZPOLAT
 
Etiketler: Malatya, MHP, Heyeti, , Prof., Dr., Erdal, Aktürk'ü, Ziyaret, Etti, ,
Haber Videosu
Yorumlar
Ulusal Gazeteler
Yazarlar
Arşiv
Modül 1


 

Haber Yazılımı