Haber Detayı
15 Eylül 2021 - Çarşamba 13:07 Bu haber 3478 kez okundu
 
Malatya'lı Gülçin Türel Akbudak TDP'nin MYK'sına Girdi
Malatya'lı Gülçin Türel Akbudak Türkiye Değişim Partisi Kadın Kolları Merkez Yürütme Kuruluna Girdi.
Siyaset Haberi


Türkiye  Değişim Partisi Malatya İl Başkanı Ramazan Akbudak'ın Eşi Gülçin Türel Akbudak  Türkiye  Değişim Partisi Kadın Kolları Merkez Yürütme Kuruluna Girdi.

 

Türkiye Geneli Neredeyse tüm İl ve İlçe örgütlerini tamamlayan Türkiye  Değişim Partisi çalışmalarına aralıksız devam ediyor. 

Mustafa Sarıgül  Genel Başkanlığında kurulan Türkiye  Değişim Partisi'ne gün geçtikçe  ilgi büyürken   partiye katılımlarda gün geçtikçe büyüyor. 

 

Kadın  Kolları Genel Başkanlığını Adıyaman'lı  Canan Ceylan'ın yaptığı Türkiye  Değişim Partisi 'ne  tüm Türkiye'de olduğu gibi özellikle Doğu ve Güneydoğu'da ilgi  her geçen gün artıyor.

 

Türkiye  Değişim Partisi Malatya İl Başkanı Ramazan Akbudak'ın Eşi Gülçin Türel Akbudak , Türkiye  Değişim Partisi Genel Başkanı Mustafa Sarıgül ve Türkiye  Değişim Partisi Kadın Kolları Genel Başkanı Canan Ceylan'ında katılımıyla parti rozeti takılarak Türkiye  Değişim Partisi Kadın Kolları Merkez Yürütme Kuruluna seçildi.

Türkiye  Değişim Partisi Kadın Kolları MYK Üyesi Gülçin Türel Akbudak, Bana bu  görevi layık gören başta Genel Başkanım Mustafa Sarıgül Beyfendiye ,  Türkiye  Değişim Partisi Genel Başkan Yardımcısı Soner Gökçe  Beye  ve Türkiye  Değişim Partisi Kadın Kolları Genel Başkanı Canan Ceylan  Hanımefendiye  teşekkürlerimi sunarım. Ayrıca  her zaman benden desteğini esirgemeyen ve her zaman arkamda duran eşim  Ramazan Akbudak'ada ayrıca teşekkür ederim.. İnşallah beni  bu göreve layık görenleri mahçup etmeyeceğim. Allah'ın izni ile milletime ve ülkeme en iyi hizmeti etmek için tüm dava arkadaşlarımla  gecemizi gündüzümüze katıp Türkiye  Değişim Partisi'ni iktidara taşıma yolunda  gayret göstereceğim.

Bizler Türkiye  Değişim Partisi kadınları olarak  hem Malatya'mıza hem ülkemize olan borcumuzu ödemek için çalmadık kapı  sıkmadık el bırakmayarak  iktidar yürüyüşümüzü hızlandıracağız dedi.


Türkiye  Değişim Partisi Kadın Kolları MYK Üyesi Gülçin Türel Akbudak,  26 Ekim Pazar Günü yapılacak olacak olan Büyük Kurultayımıza tüm  hemşehrilerimiz ve  özellikle kdınlarımız davetlidir dedi.  

Kaynak: (Bülten ) - Bülten Haberler Editör: Hidayet ÖZPOLAT
 
Etiketler: Malatya'lı, Gülçin, Türel, Akbudak, TDP'nin, MYK'sına, Girdi,
Haber Videosu
Yorumlar
Ulusal Gazeteler
Yazarlar
Anketler
Bugün Seçim Olsa Hangi Partiye Oy Verirsiniz ?
Arşiv
Modül 1


 

Haber Yazılımı