Haber Detayı
24 Ekim 2018 - Çarşamba 19:48
 
Malatya İl Jandarma'dan Huzur Operasyonu
Malatya İl Jandarma Komutanlığına bağlı ekiplerce Malatya geneli huzur operasyonu çerçevesinde arama, sorgulama ve kontroller gerçekleştirilmiştir.
Asayiş Haberi


Malatya İl Jandarma Komutanlığınca, Jandarma sorumluluk bölgesinde halkın huzur ve güveninin temini ve kamu düzeninin sağlanması için suç ve suçlularla etkin mücadelede; aranan şahısların yakalanması ve süratle adalete teslim edilmesine yönelik Adli ve Mülki makamlarla koordineli olarak 23 Ekim 2018 Salı günü 16.00-18.00 ve 20.00-22.00 saatlerinde “(ŞOK) Yol Kontrol Araması ve Umuma Açık Yerlerin Kontrolü Uygulaması.” faaliyeti icra edilmiştir.

 

 Malatya İl Jandarma Komutanlığına bağlı Asayiş Timleri Kaçakçılık Timleri, İstihbarat Timleri, J.Trafik Timleri, Köpek Unsurları, Olay Yeri İnceleme Timleri, TEM unsurları ve Patlayıcı Madde İmha Timlerinin katılımıyla icra edilen uygulama neticesinde; (3.598) şahıs, (1.611) araç sorgulanmış, (106) umuma açık yer kontrol edilmiştir. Yapılan arama, sorgulama ve kontroller sonucu; yakalanan (3) aranan şüpheli şahıs hakkında gerekli adli ve idari işlem yapılmıştır. Ayrıca (13) araca (1.668) tl. cezai müeyyide uygulanmıştır.

Kaynak: (Bülten ) - Bülten Haberler Editör: Hidayet ÖZPOLAT
 
Etiketler: , Malatya, İl, Jandarma'dan, Huzur, Operasyonu,
Haber Videosu
Yorumlar
Ulusal Gazeteler
Yazarlar
Süper Lig
Takımlar
P
Av
M
B
G
O
Arşiv
Modül 1


 

Haber Yazılımı