Haber Detayı
19 Mart 2019 - Salı 17:02 Bu haber 1387 kez okundu
 
Malatya Emniyeti Uyuşturucu Satıcılarına Göz Açtırmıyor
Malatya Emniyeti yasak olan uyuşturucu ve uyarıcı madde imal eden, satan, kullanan, bulunduranlara yönelik gerçekleştirilen operasyonlarda 9 şüphelinin gözaltına alındığı açıklandı.
Asayiş Haberi


Malatya İl Emniyet Müdürlüğü  Narkotik Şube Müdürlüğü tarafından yasak olan uyuşturucu ve uyarıcı madde imal eden, satan, kullanan, bulunduranlara yönelik gerçekleştirilen operasyonlarda 9 şüphelinin gözaltına alındığı açıklandı.

 

Emniyet Müdürlüğü’nce konuya ilişkin şu açıklama yapıldı:

“Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğümüzce; Uyuşturucu ile mücadele kapsamında TCK’nın 188/3. (Uyuşturucu veya Uyarıcı Madde İmal ve Ticareti Yapmak), ve TCK’nın 191. maddesinden (Kullanmak İçin Uyuşturucu veya Uyarıcı Madde Satın Almak, Kabul Etmek veya Bulundurmak) suçları ile ilgili olarak 17.03.2019-18.03.2019 tarihlerinde İlimiz genelinde yapılan çalışmalarda; ayrı operasyonda toplam (2 kg 023 gram reçine esrar maddesi), (506 gram uyuşturucu Skunk) maddesi, (384 adet uyuşturucu madde etkisi doğuran hap), (12,20 gram toz esrar) maddesi, (6,20 gram plaka esrar) maddesi, (3, 19 gram eroin) maddesi ele geçirilmiş, olaylarla ilgili olarak (9) şüpheli şahıs yakalanarak gözaltına alınmıştır.

 

Gözaltına alınan şüphelilerden (3) şüpheli şahıs Tutuklanmış, (6) şüpheli hakkında işlemler devam etmektedir.”

Kaynak: (Bülten ) - Bülten Haberler Editör: Hidayet ÖZPOLAT
 
Etiketler: Malatya, Emniyeti, Uyuşturucu, Satıcılarına, Göz, Açtırmıyor,
Haber Videosu
Yorumlar
Ulusal Gazeteler
Yazarlar
Arşiv
Modül 1


 

Haber Yazılımı