Haber Detayı
17 Temmuz 2019 - Çarşamba 12:21 Bu haber 1194 kez okundu
 
Malatya'da Açık Hava Reklam Alanları İhalesi Yapılacak
Malatya Büyükşehir Belediyesi, Belediye sorumluluk alanları içerisinde bulunan 595 adet Açık hava reklam alanı için, tahmini bedeli, 1 milyon 800 bin TL olan bir ihale yapacak.
Gündem Haberi


Malatya Büyükşehir Belediyesi, tahmini bedeli 1 milyon 800 bin TL olan 595 adet Açıkhava reklam alanı için,  23 Temmuz  Salı günü ihaleye çıkacak.

 

Malatya Büyükşehir Belediyesi tarafından yayınlanan ilanda, 250 adet raket ve otobüs durağı, 15 adet megalight, 330 adet billboard olmak üzere toplam 595 adet açık hava reklam aracı için açık teklif usulü ile ihale düzenledi.

 

Yapılan Açıklamada ;

Geçici teminat miktarının 180.000,00 TL olan ihalede, isteklilerin ihaleye katılabilmeleri için ihale günü olan 23.07.2019 Salı günü saat 14:00 ’a kadar istenilen belgelerle birlikte Malatya Büyükşehir Belediyesi Destek Hizmetleri Dairesi Başkanlığı’na başvurmaları gerektiği vurgulandı.

 

İhalenin 5 yıllık kiralamayı içerdiği belirtilen ilanda, ihaleye başvurmak isteyenler için son başvuru tarihinin 23 Temmuz olduğu, aynı gün içinde toplanan tekliflerin açılacağı ve ihaleyi kazanan firmanın belli olacağı bildirildi.

 

Malatya Büyükşehir Belediyesi, İhaleye katılacak firamalardan ,  tek belgede kamu kurum ve kuruluşlarından alınan en az 5 Milyon TL’lik açık hava reklam işine ait iş bitirme belgesi isteneceği kaydedildi.

Kaynak: (Bülten ) - Bülten Haberler Editör: Hidayet ÖZPOLAT
 
Etiketler: Malatya'da, Açık, Hava, Reklam, Alanları, İhalesi, Yapılacak,
Haber Videosu
Yorumlar
Ulusal Gazeteler
Yazarlar
Arşiv
Modül 1


 

Haber Yazılımı