Haber Detayı
15 Nisan 2019 - Pazartesi 15:25 Bu haber 2638 kez okundu
 
Malatya Barosu Avukatı Bayram Özcan Hayatını Kaybetti
Malatya Barosunun tanınan avukatlarından Bayram Özcan hayatını kaybetti.
Yaşam Haberi


Bir süredir kanser tedavisi gören Özcan, bu sabah tedavi gördüğü hastanede vefat etti.. Özcan'ın cenazesi yarın şehir mezarlığında kılınacak cenaze namazının ardından defin edilecek.

 

Rahmetli Av. Bayram Özcan Kimdir ? 

1968 yılı Malatya doğumludur. Sırasıyla Ankara Yenimahalle Gazi Osman Paşa ilkokulu, Yenimahalle Mustafa Kemal Lisesi, Erzurum Lisesi, İstanbul Taksim Beyoğlu Atatürk Erkek Lisesi ve İstanbul Üniversitesi Hukuk Fakültesinde okumuştur. Hukuk Fakültesini 1990 yılında bitirdikten sonra 1991 tarihinde avukatlık mesleğine başlayarak Özcan Hukuk Bürosunun temellerini atmıştır. 

 

İstanbul Üniversitesi Hukuk Fakültesi mezunu olan Rahmetli Av. Bayram Özcan  İngilizce, Fransızca bilmekteydi.

 

SertifikalarıTürkiye Bankalar Birliğinin muhtelif sınavlı, notlu katılım sertifikaları, İcra ve İflas Hukuku seminerleri katılım sertifikaları, Hukuki uyuşmazlıklarda arabuluculuk semineri sertifikası, Avrupa İnsan Hakları Sözleşmesi semineri katılım sertifikası, TCK ve CMK seminerleri katılım sertifikası, YTS, İCRA PRO,SİNERJİ, CALL CENTER ip santral uygulamaları,IBM Lotus, Notes, Domino, Sametime ve TW hukuk, dava-icra-döküman yönetimi yazılımları katılım sertifikası, Hukukçular için hitabet sanatı semineri katılım sertifikası, Noterler Birliği noterlik belgesi

 

 Rahmetli Av. Bayram Özcan Malatya Barosu Başkanlığı , Avrupa Barolar ve Hukuk Dernekleri Konseyi üyeliği görevlerinde de bulundu.

 

Kaynak: (Bülten ) - Bülten Haberler Editör: Hidayet ÖZPOLAT
 
Etiketler: Malatya, Barosu, Avukatı, Bayram, Özcan, Hayatını, Kaybetti,
Haber Videosu
Yorumlar
Ulusal Gazeteler
Yazarlar
Arşiv
Modül 1


 

Haber Yazılımı