Haber Detayı
19 Mart 2019 - Salı 17:23 Bu haber 1337 kez okundu
 
Kuzey Kuşak Yeni İmar Yoluna 4 Bin Metre Altyapı Yapıldı
(MASKİ) Genel Müdürlüğü Melekbaba Mahallesi Kuzey Kuşak Yeni İmar Yolu’nda gerçekleştirdiği 2 bin metre kanalizasyon ve 2 bin metre yağmursuyu hat çalışmasını tamamladı.
Gündem Haberi


KUZEY KUŞAK YENİ İMAR YOLU’NA 4 BİN METRE ALTYAPI

Malatya Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi (MASKİ) Genel Müdürlüğü Melekbaba Mahallesi Kuzey Kuşak Yeni İmar Yolu’nda gerçekleştirdiği 2 bin metre kanalizasyon ve 2 bin metre yağmursuyu hat çalışmasını tamamladı.

 

“Modern Altyapı İnşa Etmek İçin Çalışmaya Devam Ediyoruz”

Malatya halkına temiz su ulaştırmak için çalışan MASKİ Genel Müdürlüğü kanalizasyon ve yağmursuyu çalışmaları yaparak şehrin altyapısını gelecek nesillere hazır hale getiriyor. Yapılan çalışmalarla ilgili bilgi veren MASKİ Genel Müdürü Ertan Mumcu: “Kanalizasyon ve yağmursuyu çalışmalarımız kapsamında, Melekbaba Mahallesi Kuzey Kuşak Yeni İmar Yolu’nda 2 bin metre kanalizasyon ve 2 bin metre yağmursuyu olmak üzere toplamda 4 bin metre yeni hat çalışması gerçekleştirdik. Malatya genelinde altyapı çalışmalarımız devam ediyor. Hedefimiz Malatya’nın altyapısını yenileyerek gelecek nesillerimize modern bir altyapı bırakmak. Bu noktada, mesai mefhumu gözetmeksizin emek harcayan personellerimize çok teşekkür ediyorum.” dedi.

Kaynak: (Bülten ) - Bülten Haberler Editör: Hidayet ÖZPOLAT
 
Etiketler: Kuzey, Kuşak, Yeni, İmar, Yoluna, 4, Bin, Metre, Altyapı, Yapıldı,
Haber Videosu
Yorumlar
Ulusal Gazeteler
Yazarlar
Arşiv
Modül 1


 

Haber Yazılımı