Haber Detayı
25 Aralık 2019 - Çarşamba 16:05 Bu haber 4678 kez okundu
 
‘Kıbrıs ve Kıbrıs Davası’ Konulu Konferans Düzenlenecek
26 Aralık Perşembe Günü Saat ; 19.00'da Kanalboyu Atatürk Evi Yanında Bulunan Batalgazi Halkeğitim Merkezi Salonunda ‘Kıbrıs ve Kıbrıs Davası’ Konulu Konferans düzenlenecek.
Gündem Haberi


GAP Gazeteciler Birliği Genel Başkan Yardımcısı Hamit Özpolat ,  Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti Türk Mukavamet Teşkilatı Başkanı Yılmaz Bora'nın 26 Aralık Perşembe Günü Saat ; 19.00'da Kanalboyu Atatürk Evi Yanında Bulunan Batalgazi Halkeğitim Merkezi Salonunda ‘Kıbrıs ve Kıbrıs Davası’ Konulu bir  Konferans verecektir. 

 

Başkan Hamit Özpolat ; Türk toplumu 1983 yılında yaptıkları referandumla devlet olmaya karar verdiler ve bu gün bölünmüş bir Kıbrıs önümüzde ve BM yarım asırdır bu konu görüşülüyor. Kıbrıs davası nedir? Ne durumdadır? Akdeniz de neler oluyor? Sorularına cevap aranacağı bu konferansa duyarlı vatandaşlarımızı bekliyoruz’ dedi.

 

GAP Gazeteciler Birliği Genel Merkezinin organizesinde yapılacak Konferans 26 Aralık Perşembe Günü Saat ; 19.00'da Kanalboyu Atatürk Evi Yanında Bulunan Batalgazi Halkeğitim Merkezi Salonunda Düzenlenecektir.

Kaynak: (Bülten ) - Bülten Haberler Editör: Hidayet ÖZPOLAT
 
Etiketler: ‘Kıbrıs, ve, Kıbrıs, Davası’, Konulu, Konferans, Düzenlenecek, ,
Haber Videosu
Yorumlar
Ulusal Gazeteler
Yazarlar
Arşiv
Modül 1


 

Haber Yazılımı