Haber Detayı
11 Mart 2019 - Pazartesi 21:13 Bu haber 1307 kez okundu
 
Kasım Tilbaç ; Yol , Su ve Altyapı Sorunu Bırakmayacağım
Saadet Partisi Pütürge Belediye Başkan Adayı Kasım Tilbaç , Pütürge'mizin Her Bir Noktasına Adil Bir Şekilde , Hakkaniyet İle Hizmet Edeceğim dedi.
Siyaset Haberi


Saadet Partisi Pütürge Belediye Başkan Adayı Kasım Tilbaç , 31 Mart Yerel Seçimlerine Kısa Bir Zaman Kalmasına Rağmen Çalışmalarına Hiç Ara Vermeden Devam Ediyor.

 

Başkan Adayı Kasım Tilbaç , 31 Mart Yerel Seçimlerinde önce Rabbimin izni ile , daha sonrada siz değerli Pütürge'li hemşehrilerimin oyu ve teveccühü ile Belediye Başkanı seçildiğimiz takdirde ilk işimiz Pütürge'mizde ilk önceliği olan yerler ve işler ile kollarımızı sıvayıp işe koyulacağız.  Pütürge'miz için  artık insanlarının doğduğu yerde , doyduğu bir yer haline getirmek için elimizden gelen mücadeleyi vereceğiz.

Saadet Partisi Pütürge Belediye Başkan Adayı Kasım Tilbaç, Seçim çalışmalarımızda insanların sevgisine mashar olmak için çıktığımız bu yolda ne kadar iyi bir iş yaptığımızı görüyoruz. Hemşehrilerimizle buluşmak bu sıcacık duygunun bir parçası. Kısa sürede vatandaşlarımızla doğal bir bağ oluştu aramızda. Ne biz bir seçmen sıfatıyla kapılarını çalıyoruz nede onlar bir başkan olarak görüyorlar bizi. Kardeşleri, ağabeyleri, aileden biri gibi bizleri bağrına basan bu güzel yürekli insanlara minnet ve şükran borçluyuz. Bu sıcaklık, sevgi, içtenlik, nezaket, ikramlar karşısında biz kocaman bir aileyiz diyebiliriz ancak. EVET BİZ KOCAMAN BİR AİLEYİZ! Böyle olunca fazla söze ne gerek var dedi.

Kaynak: (Bülten ) - Bülten Haberler Editör: Hidayet ÖZPOLAT
 
Etiketler: Kasım, Tilbaç, ;, Yol, ,, Su, ve, Altyapı, Sorunu, Bırakmayacağım,
Haber Videosu
Yorumlar
Ulusal Gazeteler
Yazarlar
Arşiv
Modül 1


 

Haber Yazılımı