Haber Detayı
27 Şubat 2019 - Çarşamba 18:45 Bu haber 1368 kez okundu
 
Kasım Tilbaç ; Pütürge’yi Adil Şekilde Yönetmeye Talibiz
Saadet Partisi Pütürge Belediye Başkan Adayı Kasım Tilbaç ; Pütürge’yi seviyoruz. Kendi topraklarımıza aşığız. Aşık olduğumuz bu topraklara en iyi şekilde yetim malına dikkat eder gibi yönetmeye talibiz dedi.
Siyaset Haberi


Saadet Partisi Pütürge Belediye Başkan Adayı Kasım Tilbaç ;  31 Mart Yerel Seçimlerine 32 Gün gibi kısa bir zaman kalmasına rağmen hiç durmadan Pütürge'nin her mahallesine ve evine giderek vatandaşla hasbihal edip projelerini anlatmaya devam ediyor.

 

Başkan Adayı Kasım Tilbaç ;  Bu günde Aliçeri, Tepehan, Çavuşan, Sevik ve Arguça’da bize gönlünü ve evini açan değerli hemşerilerimizle buluştuk.  Seçimlere kısa bir zaman kaldı. Zorlu kış şartlarında Gitmedik  Köy girmedik ev bırakmamaya gayret gösteriyoruz. Tüm hemşerilerimle tek tek tokalaşıp onların hayır duasını ve gönül rahatlığı ile oy vermesini istiyoruz. Hemşerilerimin bize göstermiş olduğu teveccühünden ziyadesiyle memnun kaldık. Biz seçimin ilk gününden bu güne kadar söylediğimiz bir şeyi tekrar söylemek istiyorum.  Biz Pütürge’yi Pütürge’lilerle yönetmeye talibiz.  Pütürge’yi adil şekilde yönetmeye talibiz. 

 

Çünkü Pütürge bizim Baba ocağımız .Ata topraklarımız. Pütürge’yi seviyoruz. Kendi topraklarımıza aşığız. Aşık olduğumuz bu topraklara en iyi şekilde yetim malına dikkat eder gibi yönetmeye talibiz.  Hepimiz biriz biz PÜTÜRGE'YİZ.

 

Kaynak: (Bülten ) - Bülten Haberler Editör: Hidayet ÖZPOLAT
 
Etiketler: Kasım, Tilbaç, ;, , Pütürge’yi, Adil, Şekilde, Yönetmeye, Talibiz,
Haber Videosu
Yorumlar
Ulusal Gazeteler
Yazarlar
Arşiv
Modül 1


 

Haber Yazılımı