Haber Detayı
19 Mart 2019 - Salı 18:05 Bu haber 1336 kez okundu
 
Kasım Tilbaç ; Pütürge’ye Hayal Değil , Gerçek Projeler Kazandıracağız
Saadet Partisi Pütürge Belediye Başkan Adayı Kasım Tilbaç , Pütürge’de Değişim ve Dönüşümü gerçekleştirecek kadrolar ve Projelerimiz ile Pütürge’nin kaderini değiştireceğiz.
Siyaset Haberi


Kasım Tilbaç ; Pütürge’ye Hayal Değil , Gerçek Projeler Kazandıracağız

Saadet Partisi Pütürge Belediye Başkan Adayı Kasım Tilbaç , Pütürge’de Değişim ve Dönüşümü gerçekleştirecek kadrolar ve Projelerimiz ile  Pütürge’nin kaderini değiştireceğiz.

 

Allah nasip ederse Pütürge’li hemşerilerimin oyu ile 31 Mart  Pazar Akşamı beklediğimiz rekor oyu alarak ,  Pütürge’de yeni bir değişime imza atacağız.

 

Başkan Kasım Tilbaç, Yaklaşık son 3 aydır Pütürge’de girmedik mahalle , çalmadık kapı , sıkmadık el bırakmadık. Pütürge’nin her mahallesi ve mezrası için yapacağımız projelerimizi hemşerilerimize anlattık. Asla ve asla olmayacak hayal projeler ile Pütürge’lileri kandırmadık. Bölgenin çok acil ihtiyaçlarına göre projeler hazırladık. Milletimizin istekleri doğrultusunda talepleri alarak proje geliştirdik. Gördüğümüz en büyük sorunların başında içme ve sulama suyu , yol , elektrik kesintileri ve işsizlik konusunda ekibimizle beraber çalışmalar başlattık. Pütürge’lilerin acil sorunlarını tespit ettik. Allah nasip ederse seçildiğimiz takdirde mazbatamızı alır almaz hiç durmadan söz verdiğimiz projeleri hayata geçirip Pütürge’de en kısa zamanda değişim ve dönüşümünü sağlayacağız. 

 

Gittiğimiz her yerde gönlünü , sofrasını ve kapısını açan tüm Pütürge’li hemşerilerime bizlere verdikleri o samimi duruşlarından ve desteklerinden dolayı çok teşekkür ediyorum. Allah’ın izni ile 1 Nisan sabahı Nemrut Dağından Güneş Pütürge’mize bir başka doğacak. Medeniyetler beşiği bu topraklar eski günlerinde olduğu gibi işleyen demir sesleri , tarlalarında boy boy ekinler , Şiro çayının haksızlığa haykırışını ve gürleyişini tekrar duyacak..  1 Nisan Sabahı Güneş Türkiye’ye ve Malatya’ya Pütürge’den bir başka doğacak …

Kaynak: (Bülten ) - Bülten Haberler Editör: Hidayet ÖZPOLAT
 
Etiketler: Kasım, Tilbaç, ;, Pütürge’ye, Hayal, Değil, ,, Gerçek, Projeler, Kazandıracağız,
Haber Videosu
Diğer Fotoğraflar


Yorumlar
Ulusal Gazeteler
Yazarlar
Arşiv
Modül 1


 

Haber Yazılımı